Haftanın Filmleri 2 ve 4 Kasım Arası


Her hafta birbirinden farklı filmleri karşınıza getirmek ve haftanın filmleri olarak ön plana çıkarmak istiyoruz. Bu hafta bu konuda bir ilk düzenlemeyi gerçekleştirdiğimiz için, şimdiden heyecanlıyız. Hepinizden filmlere dair yorum bekliyoruz. Hazırsanız başlayalım.

Bohemian Rhapsody

En çok merak edilen filmlerden birisi olduğu için özellikle Freddy Mercury hayranlarının izlemesini önerdiğimiz bir film. 60’lı yılların sonunda Londra’da kurulan ve tüm zamanların en efsanevi gruplarından birine dönüşen Queen’in solisti Freddie Mercury’yi ve Mercury’nin liderlik ettiği grubun “Live Aid” konserine kadar ilerleyen sürecini ele alıyor. Oldukça etkili bir hikayeye sahip olan bu filmi kesinlikle izlemenizi öneriyoruz. Özellikle müzik tutkunlarının kaçırmaması gereken türden bir film.

İyi Oyun

Yerli filmlerde bir ilk yaşıyoruz. Bir gamer filmi ile çıkıyoruz karşınıza. Umut Aral’ın yönetmenliğini üstlendiği gençlik filmi “İyi Oyun”, kendini bir anda profesyonel video oyun dünyası içerisinde bulan bir gencin hikayesini konu ediniyor. Senaryosu Emre Sirel’e ait olan filmde, Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Kerem Bürsin, Orkun Işıtmak, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Doğaç Yıldız ve Bahar Şahin gibi isimler rol aldı.

Dünya Hali

Murat Dalkılıç ile Melis Sezen’in başrollerini paylaştığı “Dünya Hali”, animatörlük yapan bir genç ile idealist gazeteci bir kızın hikayesini anlatıyor. Aslında biraz da romantik komedi tadında diyebiliriz film için.

Çakallarla Dans 5

Belki de eğlence sevenlerin en çok beklediği filmlerden biri olan bu film için, oldukça güzel hikayeler var. Hapisten çıkan, ancak birbirlerine 100 metreden fazla yaklaşmaları mahkeme kararıyla yasaklanmış olan arkadaşlar, bu yasağı delmek için her türlü çabayı sarf etmektedir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın yıllar önceki bir ilişkisinden Leyla (Naz Çağla Irmak) adlı bir kızı olduğu ortaya çıkar.

Müslüm

Vizyondaki filmlerden olan Müslüm, pek çok kişinin izlemeyi merakla beklediği filmlerden birisidir. Bu yüzden biz de bu hafta sonu etkinlikleri için kendisini kesinlikle öneriyoruz.

 

Sizin film konusunda önerileriniz var mı? Yorumlarınız nelerdir? Hepsini bekliyoruz. Bize yorumlarınızla katkı sağlayabilirsiniz. Haftanın filmleri köşemizde haftaya yine perşembe günü görşümek üzere. Sizin için detaylı bir liste çıkarmaya devam edeceğiz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR