Bu Haftanın Yaşıyorum Dedirtecek İstanbul Etkinlikleri


İstanbul etkinlikleri için bu haftanın sonuna gelmiş bulunuyoruz ve pek çok için hafta sonu dinlenme süreci iken, pek çok kişi için çalışma süreci oluyor. Bazı kişiler de hafta sonunu dinlenmekle geçirmekten ziyade İstanbul Etkinlikleri ile ilgili çalışmalar yapmakla geçiriyor. Peki ama bunları nasıl yapıyoruz? Gelin sizin için derlediğimiz etkinlikler için neler yapabiliriz onlara bakalım.

 

1- Karl Hector ve The Malconus Konser Etkinliği 19 Ekim

Kreutrock çalışması ile birlikte özel jazz tonlarını birleştiren Karl Hector ve The Malcouns ikilisi, Akbank Caz festival kapsamında 19Ekim Cuma günü Babylon’da bir etkinlik yapacak. Konser olarak hazırlanan bu etkinlik pek çok kişiyi heyecanlandıracak. Kapıdan da bilet bulabilirsiniz ayrıca. İstanbul etkinlikleri konusunda her şeyi tek bir tıklama ile takip edebilirsiniz.

2- Suit Tiyatro Etkinliği 19 Ekim ile 14 Aralık Arası

Bir otelde geçen hikaye ile oldukça eğlenceli olan bu tiyatro oyunu, pek çok kişiyi etkileyecek türden bir hikayeye sahip. Yeni bir evlilik için törene hazırlanan çift, hazırlıkları takip eden süre içerisinde çeşitli maceralar ile karşılaşıyor. Beklenmedik misafirler ve beklenmedik olaylar ile ilerleyen bu çalışmalar, tiyatro oyununu belki de en eğlenceli detay olarak çıkarıyor karşımıza.

3- Jazz Etkinliği ve Liny Hiphop Dans Atölyesi / 20 Ekim tarihi

Hip hop ile ilgili misiniz? Lindy hop dans akımı oldukça önemli bir yere sahip diyebiliriz. Cazın önemli bir dönemi olan Swing dönemi için New York üzerinde tarih yazan bu tarz, oldukça önemli örnekler verdi. Akbank caz festivali kapsamında yapılacak olan atölye, sizleri bekliyor. 25 kişilik kontenjana sahip olan bu atölye, oldukça heyecan verici olsa gerek.

 

Bu takvimle birlikte sizler de eğlenceli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Sizin için ön plana çıkarılan bütün konser ve tiyatro etkinlikleri ve diğer etkinlikler için, belirli süreçlerde neler olduğunu hazırlamak ve sizlere duyurmak istiyoruz. Bizi bu konuda takip etmeye devam edin. Sanatsal aktivitelerin bitmek tükenmek bilmediği ve önemli ölçüde ilerleyen İstanbul etkinlikleri için pek çok çalışma sunmak istiyoruz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı