“Hamilelik Vücudu Bozar” Efsanesiyle Adeta Dalga Geçen 12 Ünlü

Birçok kadın, hamilelik sonrasında vücutlarını tekrar formda tutmayacaklarından endişe ediyorlar. Peki ya ünlüler bu konuda neler yapıyor?


Birçok kadın, hamilelik sonrasında vücutlarını tekrar formda tutmayacaklarından endişe ediyorlar. Ancak, bu ünlü anneler, sıkı bir çalışma programının gerekmediğini ve çocuğunuza bakmanın kusursuz bir bedene sahip olmanızı engelleyemeyeceğini kanıtladı. Ve deneyimlerini sizlerle paylaşmaya istekliler!

12. Jessica Alba

Jessica ve kocasının 3 çocuğu var. Değerli uyku saatlerini feda etse bile, formuna geri dönebilmek için aktris her gün çalışıyor. Ayrıca, düşük şeker diyetine de devam ediyor.

11. Heidi Klum

Alman manken Heidi Klum, 4 çocuk annesi. Her hamileliğinden sonra işe geri döndü ve iç çamaşırı moda gösterilerine katılmaya bile hazırdı. Heidi, doğumdan sonra kilo vermenin en iyi yolunun emzirme olduğunu söylüyor. Fiziksel olarak aktif olmak da iyi bir fikirdir, ancak vücudunuzu dinlemek ve aşırıya kaçmamak önemlidir. Formda kalmak için model, bisiklete biniyor, köpeğini gezdiriyor.

10. Natalia Vodianova

Natalia, 5 çocuk annesi. Formda kalmak için Natalia dans ediyor. Özel dersler aldığı sessiz ve rahat bir dans stüdyosu buldu. Vodianova, diğer modellerden farklı olarak, fitness, yoga veya pilates gibi şeylerden hoşlanmıyor çünkü model, bu tür antrenmanları uyguladığınızda ellerinizin ve omuzlarınızın çok hızlı bir şekilde büyüdüğüne inanıyor.

9. Angelina Jolie

Angelina Jolie'nin 6 çocuğu var, bunlardan üçünü evlat edindi ve diğer üçü de Angelina ve Brad Pitt'in kendi çocukları. Angelina, formunu korumak için yoga, kickbox ve aerobik egzersizler yapıyor.

8. Stephanie Seymour

Stephanie Seymour, bir şampuan reklamında göründüğü 90'lı yıllarda dünya çapında bir ünlü haline geldi. Bugün efsanevi Amerikan süpermodel ve eski Victoria’'s Secret Meleği 49 yaşında ve 3 çocuğu olmasına rağmen hala mükemmel durumda. Stephanie kendisine bu şekilde bakmayı başarıyor çünkü sağlıksız yiyecekler yemiyor ve yüzme, pilates ve yürüyüş gibi fiziksel egzersizler yapıyor.

7. Demi Moore

Demi Moore'un aktör Bruce Willis ile olan evliliğinden 3 kızı vardır. Bugün, Demi 55 yaşında ve hala harika durumda. Sağdaki fotoğrafta, Charlie’nin Melekleri filminde çekilmiştir ve aktristin 3 çocuk annesi olan mükemmel bedenini görebiliriz.

6. Gwen Stefani

Gwen Stefani 48 yaşında, 3 oğlu var. Vücudu hakkında sorular sorulduğunda, Gwen şöyle diyor: “Hiçbir sır yoktur: sadece sağlıklı yiyecekler, egzersizler yapmalısınız ve kendiniz için üzülmeyi bırakın.”

5. Victoria Beckham

Victoria Beckham ve kocası David'in 4 çocukları var. Victoria, formda kalmak için her gün 2 saat spor salonuna gidiyor. Victoria saat 6 civarında uyanır ve çocuklar uyanana kadar bir saat kadar egzersiz yapar. Sonra çocuklar için kahvaltı hazırlar ve o ya da kocası David, çocukları okula götürür. Sabah görevleri yapıldıktan sonra, spor salonuna gider ve bir saat daha çalışır.

4. Ivanka Trump

ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı ve bir iş kadını olan Ivanka Trump'un 3 çocuğu var, ama bu, onun her zaman kusursuz görünmesini engellemiyor. Ivanka saat 05: 30'da uyanıyor. Günde 2 kez 20şer dakika meditasyon yapıyor, antreman yapıyor ve sağlıklı beslenmeye çalışıyor.

3. Kate Winslet

Kate Winslet 3 çocuk annesi. Kate, 12 yıldır tartılmadığını ve kaç kilo olduğunu kendisinin bile bilmediğini iddia ediyor! Aktrisin herkese bir tavsiyesi var : Kilonuza çok fazla dikkat etmekten kaçının, bu sayede vücutlarınızdan dolayı güvensizlik çekmezsiniz.

2. Kourtney Kardashian

Aktris ve manken Kourtney Kardashian 3 çocuk annesi. Formda kalmak için, günde az az ama çok öğün yiyor ve gluten tüketmemeye dikkat ediyor. Bunun yanında, kardiyo ve kas geliştirme egzersizleri de yapıyor.

1. Reese Witherspoon

Reese Witherspoon da 3 çocuk annesi olan ünlülerden biri. Oyuncu Hollywood'un en atletik yıldızlarından biri olarak kabul edilir. Böyle harika bir vücuda sahip olmak için düzenli olarak koşu, yoga, pilates ve kardiyo yapıyor.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı