Hatıralarla Dolu Harry Potter Evi Yıllar Sonra Satışa Çıkarıldı


İngiliz yazar J.K. Rowling tarafından yazılan ve sinemaya uyarlanan Harry Potter serisini hepimiz ya geceler boyu uyumadan okuduk ya da filmlerini izledik. Her şekilde nefesimiz kesilerek bu maceraya tanık olduk. Harry Potter’ın sinemaya uyarlandığı sırada romanda geçen Harry’nin evi olarak dizayn edilen ev; De Vere House geçtiğimiz günlerde satışa çıkarıldı. Ayrıntıları merak ediyorsanız buyrun haberimizi okuyun.

İngiliz yazar J.K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter serisi, romanlarıyla ve sinema filmleriyle büyük ilgi topladı ve en çok konuşulan konular arasında yer almayı başardı.

Bu başarılı hikaye, yazarın yarattığı dünyanın, en iyi şekilde dönüştürülmesiyle beraber sinemaya da uyarlandı ve hikayede yer alan mekanlar pek çok kişinin ilgisini çekti.

Harry Potter’ın dünyasını yakından takip edenlerin çok iyi bildiği ve en çok sevdiği yerlerden biri olan De Vere House, yani Harry Potter’ın doğduğu ev, geçtiğimiz günlerde satışa çıkarıldı.

İngiltere’nin Lavenham kasabasında yer alan De Vere House, Harry Potter hayranları için çok önemli bir yapı.

Çünkü hikayenin başında Harry Potter küçük bir çocukken, ailesi Voldemort tarafından öldürülmeden önce, bu evde yaşıyorlardı.

Altı odası ve dört banyosu bulunan Harry Potter evi için yaklaşık 1.3 milyon dolar isteniyor.

Ev için belirlenen fiyat oldukça yüksek olsa da hayranların sevdikleri şeyler için milyon dolarlar harcandığı başka şeylerde görülmüş bir deneyim. Harry Potter hayranı olup anılarının yer aldığı bu evi almak isteyen tanıdıklarınız varsa bu haberimizi onlarla mutlaka paylaşın.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı