Hayatınız boyunca uzak durmak istediğiniz 6 insan türü!


Hayatınız boyunca sayısız farklı türde insanla karşı karşıya kaldınız ve kalmaya devam edeceksiniz. Kimi insanlarla can ciğer kuzu sarması olur ve bir ömür boyu onları iyi anarsınız. Ancak arada bir hiç hoşlanmasanız da katlanmanız gereken insanlar da karşınıza çıkabilir. Sokakta görseniz yolunuzu değiştirmek isteyeceğiniz, aynı mahalleden ev tutmayacağınız bu insanları sizler için derledik!

Bütün fikirlerinize karşı çıkan arkadaş

Eğer bütün fikirleriniz gerçekten ona uymadığı için karşı çıkıyorsa hiçbir konuda ortak paydada buluşamadığınız için arkadaş olmanızın bir anlamı yoktur. Eğer sırf karşı çıkmış olmak için karşı çıkıyorsa tez elden ilişkinizi kesmenizde fayda var. En iyi ihtimalle sizi kıskanıyor.

Hayattaki tek amacı kız/oğlan düşürmek olan arkadaş

Bir araya geldiğinizde anlattığı şey takıldığı kişilerle yaptıklarından daha fazlası değilse, sizi de sürekli bu muhabbete çekmeye çalışıp hayata dair hedeflerinizle alay ediyorsa bir daha onunla görüşmemeniz size hiçbir şey kaybettirmez.

Dedikoducu mahalleli

Kimle gezip tozduğunuza, evinize kaçta geldiğinize, giyim kuşamınıza, saçınızın rengine dahi karışan dedikoducu teyzeler topluluğuyla yaşıyorsanız akıl sağlığınız için o mahalleden acilen uzaklaşmanızı tavsiye ederiz.

Malını mülkünü sürekli gözünüze sokmaya çalışan bir arkadaşın arkadaşı

Her buluşmanızda onun evinden, birlikte olduğu zenginlerden, güzelliğinden bindiği arabalardan bahsediyorsanız görgüsüz bir ayıyla arkadaşlık kuruyorsunuz demektir.

Rekabetçi iş arkadaşı

Eğer prim sistemiyle çalışıyorsanız ofis adeta kurtlar sofrasıdır. Prim olmadığı halde sürekli kendisini sizinle yarıştıran bir ofis arkadaşınız varsa ister istemez gerilimi hisseder ve kendinizi o rekabetin içinde bulursunuz.

Alıngan sevgili

Ufak bir sözünüzden bile tartışma çıkaran, üzgün ya da kızgın olduğunuzda sanki ona kızgınmışsınız gibi anlayıp kavga çıkartan, ne olursa olsun kavga çıkartan sevgili hayatınızı zorlaştırmaktan başka hiçbir şey yapmaz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR