Hayatınızın aşkını bulduğunuzda bu 5 evreden geçeceksiniz!


Hayatınızın aşkını bulduğunuzda ne yapmayı düşünüyorsunuz? Derhal nikahı basmak? Onu herkesten kıskanmak? Peki hayatınızın aşkının o olduğunu nasıl anlayacaksınız?

İnsanlar genellikle hayatlarının aşkını bulduklarına emin olmak ister. “Eğer o kişi hayatımın aşkıyla onu kaçırmamalıyım” diye düşünür. Hepimizin ortak noktası hayatımızın aşkını bulduğumuza emin olmamaktır. Hayatınızın aşkını bulduğunuz zaman aşkın 5 evresinden geçeceksiniz. Eğer uzun zaman geçmesine rağmen evreleri atladığınızı düşünmüyorsanız o kişi beraber yaşlanacağınız kişi değildir. Hadi gelin, gerçek aşkın evrelerini birlikte görelim!

Aşık Olmak

Sürekli aynı kişiyi gördüğünüzde karşı koyulamaz bir heyecan ve mutluluk hissi taşıyorsanız, onu görmek için türlü bahaneler üretiyorsanız, kendinizi sürekli onunla ilgili hayaller kurarken buluyorsanız tebrik ederiz… Âşık oldunuz. Eğer aşkınız karşılıklıysa birlikte bir ilişkiye adım atarsınız ve ilk adımı başarıyla gerçekleştirirsiniz.

Biz Olmak

Biz olmak bir çift olmakla gerçekleşir. Artık sen ben değil de biz öznesini daha çok kullandığınızı fark ediyorsanız hayatlarınız birbirinin içine geçmiştir. Muhtemelen artık aynı evde yaşıyorsunuz. Yediğiniz içtiğiniz her şey sizin, para ikinizindir. Bu noktada bir çift olmayı başaranlar tam da cicim ayları denen dönemi yaşarlar.

Hayal Kırıklığı ve Pişmanlık Hissi

Cicim aylarından çıkışı ifade eder. Artık ona karşı sadece güçlü duygular duymuyorsunuz. Birlikte yaşamaya başladıktan sonra pek çok kusurunu görmeye başladınız ve bu artık sizi eskisinden daha çok rahatsız ediyor. Acaba yanlış kişiyle mi birlikteyim sorusunu en çok soracağınız evre bu evredir. Zaten bu evreyi başarıyla atlatıp bir sonraki evreye geçtiyseniz bu soruyu bir daha sormayacaksınız.

Gerçek Aşkı Yaratmak

Ona karşı duyduğunuz tutkular gerçekle birleşir ve ilk zamanlardaki rüyalarda yaşamamaya başlarsınız. Artık bir gerçeklik içinde onu kabul eder ve onunla yaşlanmaya karar verirsiniz. Karşınızdaki kişi zihninizde oluşturduğunuz mükemmel imajına sahip değil, sizin gibi kusurları olan bir insandır. Onu her haliyle sevip bir daha asla kaybetmemek istediğinizi anladığınızda son evreye geçersiniz.

Çatışmanın Sonlanması

Artık gerçek aşkın son evresindesiniz. Bundan ilerisi yok. Yaşınız da orta yaşlara doğru ilerledi ve eşinizle bir aile oldunuz. O sizi vazgeçilmeziniz. Ona alıştınız, sevdiniz, kızdınız, küstünüz ama bunların hepsi o var diye oldu. Hayatı birlikte çekip çeviriyorsunuz artık. O sizin “hayatınızın aşkı”


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR