Hazal Kaya Beren Saat ile küslüğü hakkında konuştu!


Şubat ayının başlarında hayatını oyuncu Ali Atay ile birleştiren Hazal Kaya Beren Saat ile küs olduğu ve dizideki gibi gerçek hayatta da hamile olduğu iddia edilmişti. Ünlü oyuncu bu iddialara cevap verdi.

Bizim Hikaye dizisinde Filiz karakterini canlandıran Hazal Kaya dizide rolüne hamile olarak devam ediyor. Ali Atay ile evliliklerinden bir süre sonra ise Kaya’nın gerçek hayatta da hamile olduğu iddia edildi. İddialar öyle bir boyuta ulaştı ki Kaya’nın dizide gerçek hamileliğiyle rol alacağı söylenmeye başlamıştı. Ünlü oyuncu tüm bu iddialara noktayı koyan bir açıklama yaptı.

Dizi çekimlerinden ötürü bir hayli yoğun bir dönemden geçen Hazal Kaya “Hayır canım kim uydurdu bilmiyorum, yok öyle bir şey. Darısı başıma inşallah. Ben çok istiyorum” diyerek hamile olmadığını açıkladı ancak ilerde bebek sahibi olmak istediğini belirtti.

Düğününe davet etmediği iddia edilen ve törende bulunmayan Beren Saat ile Hazal Kaya’nın küs oldukları da iddia edilmişti. Aşk-ı Memnu dizisinden pek çok oyuncu arkadaşının düğüne gelmesine rağmen Beren Saat’in orada olmaması herkesi şaşırtmıştı. Kaya bu konu hakkında da “Olabilir mi öyle bir şey? Yani katılamadı bir manisi oldu heralde. Aşk-ı Memnu sanıyorlar heralde gerçek hayatı. Öyle bir entrika yok yani.” diyerek iddiaları kesin bir dille yalanladı.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR