Huzurevinde Yine Bir Bakıcı Dehşeti Yaşandı


Camille, Alzheimer hastası annesi Helen için uzun araştırmalar sonrası ‘harika’ bir huzurevi buldu. Daha doğrusu Camille öyle olduğunu düşünüyordu. Bir süre geçtikten sonra huzurevinde neler olduğundan, annesine pek de iyi davranılmadığından şüphelenmeye başladı.

Annesi için bir huzur evi arayan ve sonunda istediği gibi bir huzur evi bulan Camille başına geleceklerinden habersizdi. İlk başta her şey yolunda giderken bir süre sonra annesinin gözünde morluklar olduğunu gördü ve annesinin odasına gizli kamera yerleştirdi.

Gizli kamera yerleştirdikten sonra Camille acı gerçeği öğrendi. Hastabakıcıların yaptıkları cani davranışları izledikçe Camille gördüklerine inanamadı. Hastabakıcılardan biri Camille’in annesini korkutacak davranışlar yapıyor, birileri odaya izinsiz girip yaşlı kadının eşyalarını alıp gidiyor. Yaşlı kadını temizlemeye gelen başka bir hastabakıcı ise insan dışkısının olduğu bezi kadının yüzüne sürüyor. 

Camille hemen huzurevi müdürünün yanına gitti ve bu görüntüleri gösterdi. Müdür, disiplin boşluğu olduğunu kabullendi ve bir daha asla böyle bir olayın yaşanmayacağını belirtti. 

Yaşlı insanlara canice davranan bütün çalışanlar işten kovuldu. Camille, bu olaydan sonra annesini huzurevinden aldı. Bir süre sonra eski çalışanlardan birinin tekrar işe başladığını öğrenen Camille durumu hemen yetkililere bildirdi. Yetkililer hem işe geri alınan eski çalışanı hem de huzerevi müdürünün işine son verdi.
İzlemeye yüreğiniz dayanırsa işte huzurevindeki vahşetin görüntülerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı