İkizler Burcu Aşk Hayatı İçinde Hangi Burçlarla Uyumludur?


ikizler burcu aşk hayatı

İyi bir ilişki için olmazsa olmaz kurallardan biri de burç uyumudur. Partnerinizle anlaşmazlıklarınızın nedeni sadece burçlarınızın uyumsuzluğu olabilir. Hatta partnerinizin burç özelliklerini bilirseniz ilişkinizde uyumu yakalayabilirsiniz. Bu yazımızda ikizler burcu aşk hayatı içerisinde hangi burçlarla daha iyi anlaşır, hangi burçlar aşk hayatını nasıl etkiler bu soruların cevabını sunacağız.

ikizler burcu aşk hayatı içerisinde hangi burçla daha iyi bir aşk ilişkisi kurar, aşk hayatında olmaması gereken burç ne, bunlardan bahsedeceğiz.

İkizler’i en çok Yay mutlu eder.

Kendi burcundan bir partnerle ideal uyumu yakalayan İkizler, Yay ve Kova’yla da mutlu beraberlikler yaşayabilir. Balık, Oğlak, Akrep, Boğa ve Başak burçları ise İkizler burcu aşk hayatı için hiçbir şekilde hitap etmez.

İKİZLER-KOÇ

Dostluğunuz bitmez
 Koç’un akıl almaz neşesi sizi bir anda sarar. Her an onunla birlikte olmak isteyebilir, hatta tüm gününüzü ona harcayabilirsiniz. Renkli günlerin sonunda aklınız başınıza gelir ve ne yapmanız gerektiğini düşünmeye başlarsınız. Aşkınız bitebilir ama dostluğunuz sürecektir.

İKİZLER-BOĞA

Öfkeyle hatırlayacak 
Bir Boğa asla size göre değildir. Önceleri cazip gelen her şey, sonradan sizi rahatsız edecek ve tüm olanaklarınızı teperek, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Arkanızda ise yaşadıklarını asla unutmayan, sizi hep öfkeyle hatırlayacak bir Boğa bırakacaksınız.

İKİZLER-İKİZLER

Aradığınız insan o!
İstediğiniz tüm özelliklere sahip bir kişi karşınızda duruyor. Eğer gerçek anlamda size eşlik edecek bir eş arıyorsanız, onu seçebilirsiniz. Ortak özellikleriniz birbirinizi tamamlıyor. Birbirinizi anlayacak, duygularınızı paylaşacaksınız. Beraberliğiniz evlilikle sonuçlanabilir.

İKİZLER-YENGEÇ

Kısa ömürlü bir ilişki
Yengeç’in romantik ve sizi saran sıcak sevgisi karşısında bocalamanız mümkün. Üzerinize düşerek sizi şımartması ve her isteğinizi anında yerine getirmesi karşısında ayaklarınız yerden kesilebilir. Bu aşk bir gün bitmeye mahkumdur. İlişkide en çok yarayı Yengeç alacaktır.

İKİZLER-ASLAN

Sonsuza dek sürebilir
Aslan cazibesi, canlılığı, mertliği, atılganlığı ve tatlı sözleriyle sizi çok çabuk etkileyecektir. Siz de çekiciliğiniz ve ince zekanızla Aslan’ın başını döndürebilirsiniz. Aslan’ın gururunu kırmazsanız bu ilişki ömür boyu sürecektir.

İKİZLER-BAŞAK

Anlaşmanız kolay değil
Başak’ın maddeye olan düşkünlüğü, sizi rahatsız edecektir. O sürekli çevresini eleştirmekten hoşlanır. Birbirinizle savaşmak yerine anlaşmayı denediğiniz zaman çok şey kazandığınızı göreceksiniz. Birlikte iş ortaklığı bile kurabilir, beraberliğinizi pekiştirebilirsiniz.

  Mayıs Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

İKİZLER-TERAZİ

İşte ideal beraberlik 
İkizler burcu aşk hayatı içinde, İkizler-Terazi burcu beraberliği ideal ilişkilerden biridir. Astrolojinin itiraz etmeyeceği ender birlikteliklerden biri sizi bekliyor. Terazi ve İkizler’in uyumu mükemmeldir. Onların dans eder gibi yaşadıkları bu aşk, herkesi kıskandıracak ve kendileriyle birlikte, çevrelerine de güzellikler yaşatacaktır. Aşkınızın kıymetini bilmelisiniz.

İKİZLER-AKREP

Tahammülü imkansız
Aranızda fiziksel çekim olabilir. Çünkü, Akrep’in dayanılmaz çekiciliğine karşı koymak mümkün değildir. Peki ya sonra? Tartışmalar sürüp gidecek ve aranızda kısır döngü başlayacaktır. Ona veda ederseniz rahat edersiniz.

İKİZLER-YAY

Aman nazar değmesin
İşte keyifli ve tadı mükemmel bir ilişki. Karşıt burcunuz Yay’la inanılmaz bir tempo tutturacaksınız. Saatlerce sohbet eder, aynı zevkleri paylaşır, birlikte seyahat edersiniz. Birbirinizi ender bile olsa kıskandığınız zaman, bu ilişki yara alabilir fakat iyileşmesi fazla uzun sürmez.

İKİZLER-OĞLAK

Boşuna zaman kaybı 
Akıllı ve entelektüel kişileri sever, esprili insanlara bayılırsınız. Oğlak ise tüm bunların tersi bir tablo ile karşınıza çıkar. Fakat sizin üstün yönleriniz, onun ilgisini çeker ve size yakın olmanın planlarını yapar. Gizemli ve düşüncelerini saklayan bir Oğlak’a tahammül etmeniz çok zordur.

İKİZLER-KOVA

Uğraşmaya değecek 
İkizler burcu aşk hayatı, kova ile rastlaştığında denemeye değecek bir ilişki ortaya çıkabilir. Kendisiyle başa çıkabilen bir İkizler ile karşılaşan Kova, bu entelektüel beraberliğe tüm kalbiyle “evet” diyecektir. Karşısına çıkan bu güzel fırsatı kaçırmak istemeyecektir. Bu güzel ilişkinin formülünü bozmayın ve ilişkinizi tüm gücünüzle koruyun. İnanın her şeye değecektir.

İKİZLER-BALIK

Size dayanması zor 
Hareketli yapınızı takip etmekte zorlanan Balık, beraberliğiniz ilerledikçe ne yapar bilmiyoruz. Bir Balık sizi asla oyalayamaz. Siz yaşam problemlerini çözerken, o rüyalarını anlatmaya çalışır. Küser ve kendi kabuğuna çekilir. Bu ilişki tehlike sinyallerini çok çabuk verir.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR