İngilizce Eğitimi Denildiğinde Akla Malta’nın Gelmesini Sağlayan 4 Önemli Kriter


İngilizce Eğitimi Denildiğinde Akla Malta’nın Gelmesini Sağlayan 4 Önemli Kriter

Akdeniz lezzetlerinden sualtının büyüleyici dünyasına, tarihi dokusundan kendine özgü eğlence anlayışına kadar tam bir masallar adası olan Malta, yurt dışında İngilizce eğitimi denildiğinde de akla gelen ilk adres olarak dikkat çekiyor. Peki, dil eğitiminde Malta neden bu kadar ilgi görüyor?

Birleşik Krallık’tan sonra Avrupa’da resmi dili İngilizce olan tek ülke!

Bir dili tam anlamıyla öğrenebilmek için teorik bilginin pratiğe dönüşmesi büyük önem taşır. Malta’da İngilizce eğitimi sadece kurs ortamıyla sınırlı kalmaz. Sokakta, markette, toplu taşıma araçlarında, yani kısacası her yerde İngilizce konuşulduğu için “Hello, How are you?”dan çok daha öte bir iletişim kurabilir, dilediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz.

Kaliteli bir İngilizce eğitimi için yüksek bütçeler gerekmez

Kaliteli ve etkin yabancı dil okullarının dönemlik/yıllık masrafları genelde yüksek olduğu için birçok kişi, “İngilizce’yi iyi öğrenemesem de hiç değilse yurt dışı deneyimi kazanmış olurum” düşüncesiyle dil okullarının kalitesinden çok ücretine göre karar verebiliyor. Oysaki Malta’da sıkı devlet denetimine tabii tutulan hesaplı dil okullarıyla hem iyi bir İngilizce eğitimi alabilir hem de bütçe anlamında fazla açılmazsınız.

Diğer Avrupa ülkelerine göre burada her şey ucuz

Sadece dil okulu masrafları değil, konaklamadan günlük ihtiyaçlarınıza kadar Malta’da her şeyin kalitelisini en hesaplı fiyatlara bulabilirsiniz. Özellikle konaklama konusunda, çok önemsediğiniz kriterlerden vazgeçmek zorunda kalmadan uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz.

Malta’da yılın 12 ayı Akdeniz!

“Hem tatil hem de eğitim” düşünen ve bu yüzden yaz ayının gelmesini iple çekenlerden misiniz? Söz konusu Malta ise, burada yaz aylarını beklemeniz gerekmez. Çünkü eşsiz denizi ve ılıman iklimiyle Malta, tam bir Akdeniz ülkesidir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi dokusuyla da dikkat çeken ülke; çeşitli doğa sporları, sosyal faaliyetler ve herkese hitap eden eğlence anlayışıyla farklı deneyimler vaat eder. Akdeniz lezzetleri kendinizi evinizde hissetmenizi sağlarken farklı ülkelerden gelen öğrenciler ise yeni keşiflere fırsat verir. Daha detaylı bilgi için tıklayın


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı