İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!


sözleşmeli personel alımı

İnönü Üniversitesi Rektörlüğü, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. İşte sözleşmeli personel alımı ile ilgili tüm detaylar!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda “28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine tabi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Hastanesinin çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel istihdam edilecektir. Adayların 2016 KPSS (B) gurubu puan sıralaması esas alınacak  yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın birçok pozisyonlarda sözleşmeli personel alınacaktır.” ifadelerine yer vermiştir.Personel alımları için başvuruların 18 Nisan ile 2 Mayıs 2018 tarihleri arasında Üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacağı da belirtildi.

Kontenjan Bilgisi Ve Alım Yapılacak Pozisyonlar

Sözleşmeli personel başvurusuna bulunacak adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesindeki şartları taşıması, erkek adaylar için askerli hizmetini yapmış olması ya da muaf ya da tecilli olması, 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı ya da vücudunda herhangi bir sıkıntısının olmaması gerekiyor. Adayların görev yapmasını engelleyecek vücut ve akıl sağlığının bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Olan Evraklar

 

  • Başvuru Dilekçesi
  • Özgeçmiş
  • 1 Tane Vesikalık Fotoğraf (Son 6 ay içinde çekilmiş)
  • E-devlet Üzerinden Alınan Mezun Belgesi
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • KPSS Sonuç Belgesi


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR