İrem Derici’nin Hastalığı Ne? Zayıflamak İsteyen Genç Kızlar Bu Haberimizi Dikkatle Okuyun!


Ünlü popçu İrem Derici bir süredir verdiği kilolarla magazin gündeminde adından sıkça söz ettiriyordu.  Derici’nin fazla kilo vermesi ve katıldığı bir TV programında;  “Anoreksiya nedir bi araştırayım dedim. Birkaç maddesi bende var.” açıklamasını yapmasının ardından “İrem Derici, Anoreksiya hastalığına mı yakalandı?” sorusunu akıllara getirdi.

18 Eylül Pazartesi günü yaşadığı gıda zehirlenmesi sonrası özel bir hastaneye kaldırılan İrem Derici’nin sağlık durumu ile ilgili şuan iyileşme söz konusu değil. Bugün itibari ile yapılan açıklamalara göre ünlü şarkıcı yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.

İrem Derici katıldığı televizyon programında şunları söylemişti:

“Hiç sağlıklı zayıflamadım. Hiç ilaç kullanmadım. 1,5 yıldır aç geziyorum ben. Baktım sonra insanlar çok üstüme geliyor, bu Anoreksiya nedir bi araştırayım dedim. Birkaç maddesi bende var. Örneğin; sürekli gün içerisinde kiloyu düşünmek, zayıflamasına rağmen hala tane tane seçerek yemek, yüksek kalorili besinleri elinle itmek. Diğer şeyleri bende yok. Ben kendime ilk kez 30 yaşımda aşığım.” açıklamalarında bulunmuştu. 
Geçtiğimiz Ağustos ayında 17 kilo verdiğini açıklayan İrem Derici, kilo vermeye devam etmişti.

Anoreksiya Nedir?

Anoreksiya nervoza, genellikle genç kadınlarda görülen, yemek yememek, çok az uyumak, buna rağmen çok aktif olmakla beliren psikolojik bozukluktur.
Bu durum genellikle kişinin çok şişmanladığı kanısı ile mübalağalı bir şekilde rejim uygulaması ile başlar, önceleri kontrol edilebilen iştah bir süre sonra yok olur ve zayıflama normal ölçüleri aşar. 

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı