İŞKUR Okur yazar 1886 eleman alacak! (4 Bin TL maaş)


Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan 45.970 iş ilanı içerisinde temizlik personeli alımı için tam 651 farklı iş ilanı yayınladı.

 

 

Türkiye Geneli olarak yayınlanan 651 iş ilanına göre, en az okur yazar olmak şartı ile, özel şirket kurumlarında çalıştırılmak üzere toplamda bin 886 kişinin istihdam edileceği belirtildi. En az asgari ücret ile göreve başlayacak personellerin arasında nitelikli temizlik personellerin aylık 4 bin liranın üzerinde maaş alabilecekleri vurgulandı. Temizlik elemanı iş ilanları başvuruları, İŞKUR’un resmî web sayfasında elektronik ortamda veya size en yakın il/ ilçe şube müdürlüklerinden yapılmaktadır. Peki İŞKUR temizlik personeli başvuru şartları nelerdir? İŞKUR’a kayıt nasıl yapılır?.. Tüm soruların cevapları bu haber içeriğinde…

 

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

1- Çalışmasına engel herhangi bir hukuki ve bedensel özrün olmaması,

2 – İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmak

3 – 18 Yaşından gün almış olmak,

4 – Açık Öğretim ve açık lise öğrencileri hariç olmak üzere örgün eğitim gören okullarda öğrenci olmamak

5- Nitelikli Temizleme elemanı statüsünde kayıt yaptırmak isteyenler için, gerekli yeterlilik belgelere sahip olmak.

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan temizlik iş ilanları bulunmaktadır. İlgili iş ilanı hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ya da ilgili iş ilanına başvuruda bulunmak için, belirtilen linki tıklamanız yeterlidir.

Tüm Temizlik Hizmetleri İş İlanlarını Görüntülemek İçin Lütfen BURAYI TIKLAYINIZ>


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR