İstanbul’da Eğlenebileceğiniz 15 Cadılar Bayramı Etkinliği!


cadılar bayramı etkinliği

Cadılar Bayramı’na bir haftadan az bir süre kala balkabakları, süslemeler, kostümler ve etkinlikler gün yüzüne çıkmaya başladı. Hal böyle olunca da, bir Cadılar Bayramı etkinliği de programımızda yer almaya başladı. Sadece İstanbul’da bile, o hafta 15 etkinlik düzenlenecek. Hangisine gitsem diyorsanız, işte bol önerili listemiz!

Cadılar Bayramı etkinliği için bir seçim yapmanız gerekiyorsa işte öneriler…

1. Halloween Party – IF Performance Hall Ataşehir

25 Ekim’de Ataşehir’deki gerçekleşecek olan Cadılar Bayramı partisinde, 30 lira giriş ücreti olan parti de bir içki ve bir Halloween shot ise ikram olarak verilecek.

Kostümünüzü hazırlayın ve biletinizi almayı unutmayın!

2. TMX MIND Birthday Bash on Halloween! – ROXY Club

27 Ekim’de Cihangir’deki ROXY Club’da gerçekleşecek olan Cadılar Bayramı partisinde ise, TMX Mind’in üç saatlik özel setiyle eğlenmeye hazır olun.

Girişlerin ücretsiz olduğu etkinlikte hem Cadılar Bayramı’nı hem de TMX Mind’in doğum gününü kutlama şansı bulacaksın.

3. Halloween Party: Chelina Manuhutu – Studio

27 Ekim’de Zorlu PSM’de bulunan Studio’da gerçekleşecek olan Cadılar Bayramı partisi ise, Amsterdam’ın önemli isimlerinden Chelina Manuhutu ile bol bol dans edeceksiniz.

Öncesinde Vildan Gündüz’ün, sonrasında ise Fuchs’un sahne alacağı etkinliğin biletlerine buradanulaşabilirsiniz.

4. HALLOWEEN PARTY – Flamme

27 Ekim’de Flamme’de gerçekleşecek olan Cadılar Bayramı partisi, oldukça renkli bir gece yaşatacak gibi görünüyor.

Charlie CAN7, Deniz Türkeri, İrem’in dj kabininin arkasına geçeceği partide yerini ayırmak için erkenden kapıya gitmeye mutlaka dikkat et!

5. The Gardens Of Babylon Istanbul / Halloween Show – Volkswagen Arena

27 Ekim Cumartesi Günü Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan Cadılar Bayramı partisi ise, en iddialı partilerden biri olacak gibi görünüyor.

Canlı performanslar, açılış seremonisi, meditasyon gibi birçok özel deneyimi içeren özel programıyla The Gardens of Babylon: Halloween Show, Oliver Koletzki, Be Svendsen, Menachem 26 ve Sound Shapes gibi isimleri ağırlayacak.

Bolca dans etmek istiyorsan, biletini hemen buradan alabilirsin.

6. Hobo’s Halloween! – HOBO Halloween

28 Ekim’de boğaza karşı muhteşem manzarasıyla bir Cadılar Bayramı partisi gerçekleştirecek olan HOBO’da korkunç gecenin eğlencesi Mustafa Misir’a emanet olacak.

Kostümün zorunlu olduğu partide ise, girişler ücretsiz. Boğaza karşı bolca çığlık atmaya hazır olun!

7. Halloween Party – Sortie

31 Ekim’de Sortie’de gerçekleşecek olan etkinlikte ise, boğaza karşı korkunç bir gece geçirmeye hazır olun.

Joy Grup tarafından düzenlenen Cadılar Bayramı partisi, renkli görüntülere ev sahipliği yapacak etkinliğe en güzel kostümünüzle gelmeyi unutmayın ve biletinizi hemen buradan ayırtın.

  Cadılar Bayramı Ruhunu En Güzelinden Yaşatan Halloween Temalı 8 Film

8. Halloween Party – Pumpkin in the Forest

31 Ekim’de UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde düzenlenecek olan Cadılar Bayramı partisinde, ormanda çığlık çığlığa koşturmaya hazır olun!

Ormanda Pub Story oynarken oldukça korkunç zaman geçirecekken, Ali Efe Dinç ve İlker Aksungar’ın müzikleriyle de korkunç danslar edeceksiniz. Biletler bitmeden koşsan iyi edersin!

9. Halloween Bash #6: Festival of Frights – Yabangee

31 Ekim’de gerçekleşecek olan Cadılar Bayramı partisi ise, İstanbul’un en büyük expat topluluklarından biri olan Yabangee tarafından düzenleniyor.

Cadılar Bayramı’nın her geleneğini sonuna kadar tadacağınız etkinlikte, kostümünüzü hazırlayın ve altı yıldır düzenlenen Yabangee Cadılar Bayramı partisinde eğlenmeye hazır olun!

10. Halloween – Dorock XL Kadıköy

31 Ekim’de hem Kadıköy hem de Beşiktaş’ta düzenlenecek olan Cadılar Bayramı partisinin Kadıköy ayağında ise, iki yakanın birleşimine şahit olacaksınız.

Dorock XL’ların korku evine dönüşeceği bu etkinlikte, bir de kostüm yarışması düzenlenecek. En iyi kostümünüzü hazırlayın, yerinizi hemen ayırtın ve yarışmaya, bolca eğlenmeye hazır olun!

11. Halloween Party – Dorock XL Beşiktaş

31 Ekim’de iki yakayı bir araya getiren partilerin Beşiktaş ayağında ise, Kadıköy partisiyle benzer bir deneyim yaşayacaksınız.

Dorock XL, biletiyle gidenler için kostüm dükkanlarında belli indirimler sağlıyor. Kostümler bitmeden en iyi seçimi yapmak istiyorsan, biletini hemen almalısın!

12. Alternative Halloween Party – Nayah

31 Ekim’de Cadılar Bayramı’na daha alternatif bir bakış açısı getiren bir deneyim yaşamak isterseniz, NAYAH’ta düzenlenecek olan parti tam sizlik olacaktır.

Bol hiphop, bol groove içerecek olan parti, herkese açık ve girişler ücretsiz. Gecenin bir yerinde planınıza mutlaka dahil edin ve ayaklarınız acıyana kadar dans etmeye hazır olun!

13. King Presents: Halloween Night – Klein

31 Ekim’de Klein’da gerçekleşecek olan Cadılar Bayramı partisi, bir festivalden farksız şekilde gerçekleşecek.

Yedi farklı DJ’in sahne alacağı gecede, kostüm zorunluluğu vardır. Kostümü olmayanlar içinse, kapıda maske satışı gerçekleştirilecektir. Yedi saatlik bir dans rallisine hazırsanız, sizi hemen şöyle alalım.

14. Halloween Party in Istanbul 2018 – IF Performance Hall Beşiktaş

31 Ekim’de ise, IF Performance Hall’un Beşiktaş’ta ikincisini düzenleyeceği Cadılar Bayramı partisine, kendinizi iyi hazırlamanızı tavsiye ediyoruz.

Beş farklı DJ’in sahne alacağı gecede, en büyük korkularınızla yüzleşmeye hazır olun. Zira Freddy Krueger, Chucky gibi karakterler sizi bekliyor olacak. İsteyenler için makyaj hizmeti de sunan partiye girişi için biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

15. FREAK SHOW Halloween – BUGECE

3 Kasım’da gizli saklı bir mekanda BUGECE’yle korkmaya hazır olun. Cadılar Bayramı partisi denince dört gözle beklenen organizasyonlardan biri olan BUGECE partisinde, Carl Craig, Moodyman ve birçok sürpriz isim sahne alacak


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR