İstanbul’da Kar Yağışı Devam Edecek mi? İşte Hava Durumu…


hava durumu

Meteorolojiden hava durumu ile ilgili alınan bilgiye göre dün az yağan kar yağışı, bugün de karla karışık yağmur şekilde devam etmesi bekleniyor. Rüzgar için özellikle uyarılarda bulunuldu. Rüzgarın saatte 30 km hızın üzerine çıkabileceği tahmin ediliyor.

İstanbul hava durumu, bugün nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava tahmin raporunu paylaştı. Beş günlük sıcaklık değerlerinde yükseliş yarından itibaren başlıyor. Kurumdan yapılan resmi açıklamaya göre hafta sonu güneş geliyor. Bu hafta en yüksek sıcaklık gündüzleri 9 dereceye kadar çıkacak, geceleyin en düşük sıcaklık 2 dereceye kadar inecek.

İSTANBUL BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU

Bugün İstanbul’da hava kapalı, karla karışık yağmur bekleniliyor. En yüksek sıcaklık gündüz 5 derece, en düşük sıcaklık gece ise 2 derece olacak. Nem oranı yüzde 53 ila 64 arasında. Rüzgara dikkat! Sabah saatlerinde deniz ulaşımında aksama yaşanabilir. Rüzgar saatte 36 km hızda esmesi bekleniliyor. Cuma günü gökyüzü çok bulutlu. Sıcaklık yükseliyor, yağış beklenmiyor. Cumartesi günü gökyüzü kapalı, herhangi bir yağış beklenmiyor. Rüzgarın hızında düşüş var. Pazar ve Pazartesi günü gökyüzü parçalı bulutlu. En yüksek sıcaklık Pazartesi günü 9 dereceye kadar çıkması bekleniliyor.

hava durumu


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR