Kaçırılmaması Gereken Haftanın Etkinlikleri Yayında!


Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-11-01 03:45:51Z | |

Her hafta sizin için haftanın etkinlikleri isimli bir içerik hazırlayıp, o haftaya dair nelerin ilgi çektiğini, nelere gidebileceğinizi sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Bu hafta da yine dopdolu bir liste hazırladık. Hazırsanız hemen başlayalım.

 

İşte birbirinden güzel haftanın etkinlikleri

1. fizy Nights: Oldies But Goldies (Parti) / 2 Kasım

 

Hatfanın etkinlikleri içerisinde bu hafta oldukça güzel partiler var. Dinleyicileri eğlenceli bir zaman yolculuğuna çıkarmayı hedefleyen Oldies But Goldies, Murat Beşer ve Murat Abbas’ın seçtiği şarkılarla 2 Kasım gecesi Babylon’da ziyaretçilerini bekliyor.

2. Freak Show (Parti) / 3 Kasım

Dünyanın en iyi sanatçılarını ağırlayan, heyecan verici parti Freak Show, 3 Kasım’da BUGECE organizasyonu ile Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Sahnesi ve Studio’da olacak.. Turkcell Sahnesi’nde yer alacak isimler; Afyonbando, Cem G, Moodyman, Carl Craig, Seko. Studio’da sahne alacak isimler; Ugur Project, Ferhat Albayral, Jonas Kopp.

3. Bir Delinin Hatıra Defteri (Tiyatro) / 4 Kasım

 

 

4. Helikon (Tiyatro) / 5 Kasım – 24 Aralık

 

5. Notre Dame’in Kamburu Müzikali / 5 Kasım – 3 Aralık

 

6. Ought (Konser) / 8 Kasım

7. Submotion Orchestra (Konser) / 9 Kasım

8. David Helfgott (Konser) / 9 Kasım

 

Yukarıda yer alan etkinlikler, genellikle insanların güzel zaman geçirmesi ve kendilerine gerek sanatsal, gerek ise kültürel faaliyet konusunda bir değer kazandırmasını sağlayan özel bir çalışma olduğu için, kesinlikle profesyonel bir öneri oldu diyebiliriz.

 

Şimdiden keyifli seyirler diliyoruz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR