Kadınları ele veren 5 beden dili işareti! (Sürpriz sonlu)


Kadınları ele veren 10 beden dili işaretini sizin için derledim. Bildiğiniz gibi kadın erkek ilişkileri her zaman konuşulan bir konuyu çıkarıyor karşımıza. Hikaye bazlı olarak tamamen farklı bir detay ile ilerlerken, süreç olarak da aynı detayları ortaya çıkarıyoruz. Malumunuz, kadın ve erkek ilişkilerinde pek çok konu gündem üzerinde ilerler iken, söz konusu iletişim olduğu zaman, kadın erkek ilişkileri adına pek çok detayı da kendi içinde barındırıyor. Peki ama sizce gerçek ne? Aslında gerçek diye bir şey yok. Sadece beden dili dendiği zaman insanların iletişimi her zaman bilince giriyor ev bilinçli olmadığımız zamanlar neleri gözden kaçırıyoruz acaba? Bu yazımızı tamamen araştırmacıların sonuçlarını dikkate alarak yazıyoruz. Yani benim kişisel görüşüm değil arkadaşlar baştan söyleyeyim. 🙂

İşte cevaplar;

1- Kadınlar dudağını ısırıyor ise;

Gizli bir beğenme durumu olabilir (bana kalırsa bu konuda kadınlar bu durumu bilinçli olarak yapar ya da yapmaz).

2- Öne doğru eğilme isteği

Karşınızdaki insan öne doğru eğiliyor ise şayet sizinle ilgileniyor, en azından söylediklerinizi beğeniyor ve ilgileniyor demek olabilir(miş). Bu yüzden bu konuda bir destek de sizden gelebilir(miş).

3- Kadın erkeği öperken elleri yanağınıza doğru gidiyor ise

Bu bir beğeni ve karşılık bekleme işareti imiş (bilinçli ya da bilinçsiz).

4- Ellerini saçından geçiriyor ise

Bu hareketi sıkça yapan insanlarda özgüven eksikliği olabiliyor(muş). Bu yüzden bir buluşma esnasında bu detayları kullanırken aman dikkat edin (diyorlar).

5- Kollarını kelebek şeklinde birleştiriyor ise

Bu durum sizin ile konuşurken bir çeşit savunmada olduğu anlamına geliyor. Bu yüzden kesinlikle bu tarz durumlarda ortamı yumuşatmaya çalışın.

Son görselde temsili bir fotoğraf kullandık. 🙂 Duruşun bu şekilde olması bir şekilde savunma ve kapalı olduğunun işareti aslında. Bu yüzden aman dikkat arkadaşlar.

 

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR