Kadınların asla vazgeçemeyeceği 10 erkek özelliği!


Erkekler konusunda ve kadınların konusunda her zaman farklı bir hikaye yapılıyor. Söz konusu durum eğlence ile ilgili ise ve kişilerin bu konuya dair beklentisi ve merakı fazla ise, zaten bir sürü yeni analiz ve anektot ile karşılaşıyoruz. Peki ama bu çalışmalar nasıl ilerliyor? Gelin size bu konuda hem moda hem de giyim hem de erkek ve kadın ilişkilerine dair bir seçim yaratalım. Fırsatların ve güzel hizmetlerin ortaya çıkmasından ziyade, her şey için farklı ve ortaya çıkarılanbir denge oluşturmak istiyoruz. Peki ama nedir bu seçimler? Hadi hep birlikte inceleyelim.

1- Giyim konusu bir tarzdır.

Evet bu bir gerçek. Giyim konusunu gerçekten incelemek ve irdelemek lazım. Adam gibi adam olma sanatı biraz farklı ve detaylı olarak ön plana çıkıyor. Herkes için süreçler değişiyor ve yenileniyor.

2- Centilmen olmak, önemlidir. Her zaman çekicilik yaratır.

3- Kendinize güvenmek önemlidir, güven ve duruş birlikte uyumlu olmalıdır.

4- Özgüven önemi ve güçlülük.

5- Gelişim alanları, uzmanlık alanları önemlidir. Kendinizi geliştirmeye bakın. Bilge insan hayranlık uyandırır.

6- Sorumluluk almak önemlidir, bunu yapmaya başlayın, evcil hayvan besleyebilirsiniz mesela. Bu konuda önemli bir detay sizleri bekliyor olacak.

7- Esprili ve güler yüzlü olmak. Baymayın insanları, tebessüm önemli! 🙂

8- Fazla ilgi sık boğaz eder. Aman dikkat. Sürprizlerle dolu olmak candır. 🙂

9- En yakın arkadaş olmak önemlidir. Fikirler yol göstermelidir. En ufak derdi dahi sizinle paylaşacak bir kadın önemlidir.

10- Güven verin, güvenin. Kafalar rahat olması lazım. İlişkiler rahat olması lazım. Ayrıca da iyi insan olmak önemlidir. Aman bu konuya da dikkat edelim.

 

Bu gibi detaylar her zaman önemlidir aman dikkat. 🙂

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR