Kadınların efendi adam yerine kötü adam tercih etmelerinin 9 nedeni!


Kadınların efendi adam yerine kötü adam tercih etmelerinin kendilerince pek çok sebebi olabilir. Kadınların efendi adamları üzüp kötü adamları tercih etmesi ve kötü adamlar tarafından kırılıp teselliyi efendi adamlarda bulması çokça tartışılmış ancak tam olarak kesin bir sonuca varılamamıştır. Sosyal medyanın da en büyük tartışma konularından olan kadınların kötü adam tercihinin kendilerince haklı 9 sebebini sizin için derledik!

Her şeyden önce kötü adamlar kadınları güldürmeyi iyi bilir!

Kadınlar “kötü çocuk” ya da “yaramaz erkek” ifadelerini duyduğunda çekici bir erkek hayal etmeye başlarlar!

“Efendi bir erkek” sıfatını duyduklarında ise sıkıcı bir erkek hayal ederler…

Efendi erkeklerin her gün gösterdiği kibarlıklar bir kenara atılır ve kötü bir adamın yaptığı bir iyilik onun cazibesine cazibe katar!

Ama bu haksızlık :((

Kadınlar onları inciten, ağlatan erkeklerin peşinden kah intikam için kah karşı koyamadıkları için giderler… Sonunda yine üzülen taraf olurlar!

Ve tabii ki bir klasik: Kaçan kovalanır!

Stabil bir ilişkiden ziyade inişli çıkışlı bir ilişki tercih eden kadınlar aradıkları ilişkiyi kötü adamlarda bulurlar!

Efendi erkekler kişilik olarak herkese efendi ve kibardır, kadınlar bir süre sonra kendilerini özel hissetmemeye başlarlar…

Ve yine kadınların -muhtemelen Hollywood etkisinden ötürü- zihnine yerleşen gerçek; kötü adamlar çok eğlenceli, keskin zekalı ve her zaman en sevilen karakterlerdir!

Hanımlar, kötü adamlara pabuç bırakmayıp efendi adamların kıymetini bilin, zira sıkıcı olduğu düşünülen o “efendi erkekler” yarı yolda bırakmazlar ve aslında bambaşka -sıkıcı olmayan- hayaller taşıyor olabilirler :))

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR