Kâhin Baba Vanga’nın 2019 kehanetleri ortaya çıktı!


Kâhin Baba Vanga’nın 2019 kehanetleri herkesi endişelendiriyor. Dünyaca ünlü kâhin Baba Vanga’nın kehanetlerinin bir bir gerçeğe dönmesi ile Vanga’nın bir sonraki yıl hakkındaki kehanetleri herkesi ürkütmeye başlıyor. Vanga ayrıca İŞİD’in ortaya çıkışını, Brexit sürecini ve 11 Eylül saldırılarını da tahmin etmişti. 2018 yılındaki kehanetleri de gündeme gelmiş ve bunların birçoğunun gerçekleştiğine şahit olmuştuk. İşte Baba Vanga’nın tüm dünyayı endişelendiren 2019 kehanetleri!

Baba Vanga asıl adıyla Vangelia Pandeva Dimitrova Bulgaristan asıllı ve hayatı boyunca pek çok kehanette bulunan dünyaca ünlü kahindir. Vanga 1996 yılında hayatını kaybetmiş olsa da 5079 yılına kadar olacak olaylar hakkında yıl yıl kehanette bulunmuştur. Kehanetleri öngördüğü 5079 yılında dünyanın sona ermesiyle bitiyor. Ölmeden yıllar önce 2019 yılı hakkında ortaya koyduğu kehanetlere birlikte göz atalım…

Asya’da yaşanacak ve kıtayı silip süpürecek tsunami!

Vanga’nın ilk kehaneti Asya’da yaşanacak ve kıtanın büyük kısmını silip süpürecek mega tsunami ile alakalı. Bulgar kâhin Rusya’ya bir göktaşı düşeceğini, ardından Asya’da bir mega tsunami yaşanacağını söylüyor.

Rus lider Vladimir Putin’e suikast!

Baba Vanga’nın bir diğer kehaneti de Rusya ile alakalı. Vanga’nın öngörülerine göre Rusya 2019’da büyük güç olacak ve Rus Devlet Başkanı’na yanında çalışan güvenlik ekibinden biri tarafından suikast düzenlenecek. Kehanete göre bu suikast başarısızlıkla sonuçlanacak.

Avrupa’nın ekonomik çöküşü!

Ünlü kâhine göre 2019 yılı Avrupa’nın ekonomik çöküşüne sahne olacak. Siyasi ve ekonomik olarak yapılan birtakım hataların ardından yaşanan ekonomik sorunlarla kıta büyük bir çöküş yaşayacak.

ABD başkanı Donald Trump’ın gizli hastalığı!

Baba Vanga’nın sadece Rusya’ya değil, ABD’ye de kötü bir haberi var. Amerika Birleşik Devletleri başkanı Donald Trump ciddi bir hastalığa yakalanacak ve işitme sorunu yaşayacak. Hastalığın ardından Trump’a ne olacağı ise bilinmiyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı