Karayip Korsanları Johnny Deep Olmadan Devam Edecek!


Bir Disney yöneticisi, Karayip Korsanları filminin Johnny Depp olmadan yeniden çekileceğini açıkladı. Filmde Deadpool’un yapımcıları görev alacak.

Bir Disney yöneticisi, Karayip Korsanları filminin Johnny Depp olmadan yeniden çekileceğini açıkladı. Karayip Korsanları serisi geçtiğimiz yıllarda oldukça popüler olmuş ancak yıllar geçtikçe hem filmin çekiciliği azalmış hem de son filmlerde Johnny Depp’in kendini tekrar etmeye başladığı eleştirileri iyice artmıştı. Bunun üzerine Dinsey, bu seriyi baş yıldızı olmadan yeniden çekmeye karar verdi.

Deadpool’un yapımcıları ile çalışılacak

Bu karar, The Hollywood Reporter’ın Disney Prodüksiyon Şefi Sean Bailey ile yaptığı bir röportajda açıklandı. Bailey ayrıca, Deadpool’un yapımcılığını ve senaristliğini üstlenen Rhett Reese ve Paul Wernick’in de yeni Karayip Korsanları filminde görev alacağını duyurdu. Bailey, serinin Depp olmadan da ilerleyebileceği görüşünde. Captain Jack Sparrow ve Deadpool’un alaycı yönlerinin birbirine benzediği düşünüldüğünde aslında Reese ve Wernick bu film için iyi birer tercih olabilir.

Bailey “Yeni bir enerji, yeni bir yaşam getirmek istiyoruz. Ben Karayip Korsanları filmlerini çok seviyorum. Paul ve Rhett’i ekibe dahil etmemizin sebeplerinden biri de seriye bir hareket kazandırmak. Onlara bu görevi verdim.” diyor.

Johnny Depp’in Captain Jack Sparrow karakteri olmadan Karayip Korsanları ne kadar ilgi çekici olur kestirmek zor. Filmin tamamlanmasını bekleyip sonucu kendi gözlerimizle göreceğiz. Belki de bu gelişme, Johnny Depp’in artık zorlama senaryolarla seriye devam etmeye çalışmasından daha doğru bir karar olur.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR