Karayip Korsanları Johnny Deep Olmadan Devam Edecek!


Bir Disney yöneticisi, Karayip Korsanları filminin Johnny Depp olmadan yeniden çekileceğini açıkladı. Filmde Deadpool’un yapımcıları görev alacak.

Bir Disney yöneticisi, Karayip Korsanları filminin Johnny Depp olmadan yeniden çekileceğini açıkladı. Karayip Korsanları serisi geçtiğimiz yıllarda oldukça popüler olmuş ancak yıllar geçtikçe hem filmin çekiciliği azalmış hem de son filmlerde Johnny Depp’in kendini tekrar etmeye başladığı eleştirileri iyice artmıştı. Bunun üzerine Dinsey, bu seriyi baş yıldızı olmadan yeniden çekmeye karar verdi.

Deadpool’un yapımcıları ile çalışılacak

Bu karar, The Hollywood Reporter’ın Disney Prodüksiyon Şefi Sean Bailey ile yaptığı bir röportajda açıklandı. Bailey ayrıca, Deadpool’un yapımcılığını ve senaristliğini üstlenen Rhett Reese ve Paul Wernick’in de yeni Karayip Korsanları filminde görev alacağını duyurdu. Bailey, serinin Depp olmadan da ilerleyebileceği görüşünde. Captain Jack Sparrow ve Deadpool’un alaycı yönlerinin birbirine benzediği düşünüldüğünde aslında Reese ve Wernick bu film için iyi birer tercih olabilir.

Bailey “Yeni bir enerji, yeni bir yaşam getirmek istiyoruz. Ben Karayip Korsanları filmlerini çok seviyorum. Paul ve Rhett’i ekibe dahil etmemizin sebeplerinden biri de seriye bir hareket kazandırmak. Onlara bu görevi verdim.” diyor.

Johnny Depp’in Captain Jack Sparrow karakteri olmadan Karayip Korsanları ne kadar ilgi çekici olur kestirmek zor. Filmin tamamlanmasını bekleyip sonucu kendi gözlerimizle göreceğiz. Belki de bu gelişme, Johnny Depp’in artık zorlama senaryolarla seriye devam etmeye çalışmasından daha doğru bir karar olur.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı