Kardashian-Jenner ailesi yeni bir skandalla gündemde: Beni aldattı, elimde kanıt var!


Kardashian-Jenner ailesi yeni bir skandalla gündemde. ABD’li reality show yıldızı Jenner ve Kardashian kardeşler magazin gündeminden hiç düşmüyor. Skandallar silsilesiyle hayatlarını sürdüren ünlü aile şimdilerde aldatma olayıyla gündemde. Kylie Jenner kızı Stormi’nin babası Travis Scott’ın kendisini aldattığını ve elinde delilleri olduğunu söyledi!

Kardashian-Jenner ailesi yine bir skandalla gündemde. Kardashian-Jenner kardeşlerin en genç ve en popüler üyelerinden Kylie Jenner geçtiğimiz sene Stormi Webster adını verdiği bir kız bebek dünyaya getirmişti. Hamileliğini tüm dünyadan gizleyen Kylie’nin bebeğiyle ilk paylaşımı paylaşımı Instagram rekoru kırmıştı. Hatta Stormi’nin gerçek babasının Travis Scott değil, yakın koruması olduğu magazin gündemini uzun bir süre meşgul etmişti. Şimdilerde Kylie Jenner bebeğinin babası Travis Scott’ın kendisini aldattığını belirtiyor. Üstelik elinde kanıt olduğunu da savunuyor.

Ünlü çift iddialara göre geçen hafta büyük bir kavga etmiş, hatta kavga ertesi güne kadar devam etmiş. Amerikan basınında yer alan diğer iddialara göre Travis Scott bu sebeple New York konserini iptal etmiş.

Travis Scott ise yaptığı son açıklamada Kylie Jenner’ı aldattığı haberlerini “kesinlikle” yalanlamıştı. Ancak aldatma haberleri hala magazin gündeminde üst sıralarda yer alıyor. Jenner’ın aldatma mevzusunda nasıl bir tavır alacağı şimdiden Amerikan basınının merak konusu.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR