Kaybedenler Kulübü: Yolda’nın fragmanı yayınlandı


İlk filminde bir çok sahnesi akıllara kazınan filmin devam filmi geçen sene çekilmeye başlamıştı. Son dönemlerde devam filmi ya da yeniden çekim modasına Kaybedenler Kulubü’de katılmış oldu.

2011 yapımı Kaybedenler Kulübü ’nün devam filmi Kaybedenler Kulübü: Yolda’dan yeni fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz ay içerisinde yeni tanıtım fragmanı yayınlanan filmden bu kez ilk uzun soluklu fragman yayınlandı.

Kaybedenler Kulübü: Yolda 16 Mart’ta sinemalarda olacak

  Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

Tolga Örnek’in yönetmenliğindeki 2011 yapımı ilk filmin senaryosunu yazan Mehmet Ada Öztekin‘in bu kez hem senarist hem de yönetmen olarak karşımıza çıkacağı Kaybedenler Kulübü: Yolda‘nın başrolünü tıpkı ilk filmde olduğu gibi Nejat İşler ve Yiğit Özşener ikilisi paylaşıyor. Filmde ikiliye Hande Doğandemir, Merve Çağıran, Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya da eşlik ediyor. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla Tuna Kiremitçi ve Murat Menteş gibi isimler küçük rollerle de olsa filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle:

Kaan ve Mete Olimpos’ta, kalabalık bir Kadıköy grubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul’a doğru yola çıkarlar. Ancak yolculuğun iki beklenmedik misafiri daha olacaktır. İstanbul’a doğru ilerlerken, hayat onlara ve bize yolun, yolculuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi ilerlemediğini, bir kez daha ve oldukça sert bir biçimde gösterecektir…

Kaybedenler Kulübü: Yolda, 16 Mart 2018 tarihinde vizyonda olacak.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR