Kediler Bunu Da Gördü! Akıllı Kedi Tuvaleti Footloose


Akıllı kedi tuvaleti konusunda yapılan çalışmalar geçmiş günlerde kulağımıza bir şekilde çalınmıştı. Lakin prototipler çıkmaya başlamış ve gerçekten durum biraz daha farklı bir hal almış gibi görünüyor. Akıllı Kedi Tuvaleti Footloose, kedinin tuvalet ihtiyacını en temiz ve kokusuz bir şekilde gidermesini sağlıyor. Bu ihtiyacı gidermesinin yanı sıra, kedinin sağlığı ile ilgili de detaylı bilgiler sunuyor.

 

Atıklar analiz ediliyor ve detaylı bir sonuç sunuluyor

Atıkların analizi ile birlikte kedinin sağlık yapısını ortaya çıkaran Footloose, farklı kedilerin de atıklarını algılayabildiği için çok az insan müdahalesine ihtiyaç duyuyor. Cihazın özel boyutluk azaltma algoritmasına doğrudan ulaşan bu çalışmalar çok enteresan. Kedinin kilosunu, atık miktarını, tuvalete gitme sıklığını ve süresi hakkında detaylı bilgi sunuyor bizler için. Şu an ürün bir kitle fonlama sitesi üzerinden fon arıyor.

Gerçi 1 saat içinde hedeflenen 50.000 Dolar bütçeye ulaşan ürün, kampanya üzerinden şu sıralar 300 dolar gibi bir fiyata satın alınabiliyor. Bizim için yüksek bir fiyat olsa da 300 birim olarak düşünürsek (yine yüksek) oldukça makul olabilir bazıları için. Tabi şöyle bir durum da var, kitle fonlama sitelerinde oluşan durumlar gibi, bu durumlar için de bir proje iptali söz konusu olabilir.

 

Ürün için şu ana kadar 133 yorum yapılmış ve kedi sahiplerinin bizzat fikirlerini üreticiler ile paylaşarak ürünün gelişimine katkı sağlaması düşünülüyor imiş. Projenin ilk ürünleri 2019 Haziran ayında teslim edilecek gibi planlanmış durumda.

 

 

Şayet söz konusu ürün ilginizi çektiyse, aşağıdaki linkten siparişini verebilirsiniz. Ama unutmayın, ürün şu an fonlamada olduğu için 2019 Haziran ayında dağıtıma çıkarılacak. Akıllı kedi tuvaleti sipariş için bir göz atın isterseniz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR