Kemal Sunal’ın doğum gününde eşinden önemli paylaşım


Kemal Sunal 10 Kasım 1944 doğumlu bir oyuncu. Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm tarihine geldiği için doğum gününün 11 Kasım tarihinde kutlanılmasını istemiştir hep. Bu yüzden bugün, ünlü sanatçımız ve değerli oyuncumuz Kemal Sunal için, önemli paylaşımlar ve anma etkinlikleri yapıldı.

Kemal Sunal, doğum gününde filmleri ve karakterleriyle anılmaya devam ediliyor. Toplumun hemen her kesiminin gönlünde yer edinen Sunal’ın doğum gününde Gül Sunal da paylaşımda bulundu. Gül Sunal, duygulandıran paylaşımında eşinin topluma örnek olmasına değindi.

 

Gül Sunal, paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

 

“İyi ki doğdun Kemal … Kitabımda senden böyle bahsetmiştim.. Ali İşletme Fakültesi’ni bitirdi senin gibi yüksek lisans yaptı Ezo Londra’da Film ve Erken Çocukluk Dönemi olmak üzere iki ana dal mezunu oldu… Yaşadığın her şey gibi tahsilin de değer buldu. Önce çocukların sonra da aftan yararlanıp üniversiteye kaldıkları yerden devam eden sevenlerin… Doğru bildiğin, olmasını istediğin her şeyi , beklentilerini önce kendin yaptın.. iyi ki doğdun, iyi ki varsın Kemal..”

 

 

Ünlü sanatçı, hayatımızda pek çok alanda yer etmiş, gerek yaptığı işlerle, gerek ürettiği eserler ile önemli anılar bırakmıştır. Gençlerimize, insanımıza ve pek çok nesil için örnek olacak eserle bırakan Sunal, hayatında da bunu her zaman göz önünde anlatmış, hiç bir zaman insanlara yüksekten bakan bir star olmamıştır. Bu yüzdendir bu kadar çok sevilmesi. İyi ki doğdun Kemal Sunal, iyi ki sevmişiz, saymışız seni…


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR