Keyfinize Keyif Katacak Kasım Ayı Etkinlikleri!


Yaz havalarının geride kaldığı ve artık kapalı alanlarda eğlenmeye alışmak zorunda olduğumuz bu günlerde canınız hiç sıkılmasın. Çünkü sizler için açık alan aktiviteleri kadar eğlenceli kapalı alan aktiviteleri bulduk! Umarız ki bu etkinliklerden biri hoşunuza gider ve sevdiğiniz bir insanı kapıp gidersiniz! Şimdiden iyi eğlenceler.

1. Mix Festivali


MIX Festival, 16-17 Kasım’da gerçekleşeceği 3. senesinde farklı müzik türlerinin en sevilen isimlerini Zorlu PSM çatısında buluşturuyor. Zorlu PSM’nin iki gün boyunca aralıksız olarak dans pistine dönüşeceği festival, yine performansların yanı sıra gerçekleşecek yan etkinliklerle katılımcılara her yönüyle dopdolu bir festival sunuyor. Polo & Pan, Aurora, Tenders, Monality ve çok daha fazlası festivalde sahne alacak. Partymag Premium üyeleri de bu festivale ücretsiz katılabilecek.

2. Partymag Presents: Apollon’s Saturday


Apollon tüm sanatların, müziğin, güneşin, şiirin ve ateşin tanrısı olarak bilinmektedir. 24 Kasım Cumartesi gecesi Grand Pera’nın tarihi atmosferinde, sanatsal objelerin arasında, tanrı ve tanrıçaların mitolojik dans şovları ile size unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Bu deneyimin müzikal mimarları ise Burning Man, DGTL, 3000Grad gibi festivallerin vazgeçilmez ismi Seth Schwarz, elektronik müziğe etnik dokunuşlar ile büyülü hava katan Cüneyt Öztürk, elektronik müziğin kalıplarına sığmayan Rapunkel ve sürprizlerle dolu ikili Yağız Öztekin & Bulut Adalı Seçkin (Sax Live).

3. İstanbul Tiyatro Festivali


IKSV’nin düzenlediği İstanbul Tiyatro Festivali 12 uluslararası, 12 yerli yapımın 18 farklı mekânda izleyici karşısına çıkacağı 18 günlük tiyatro maratonu, dünya tiyatrosuna yön veren uluslararası toplulukların güçlü performanslarından yerli yapımların merakla beklenen prömiyerlerine, güncel performanslara, Belçikalı ve Türkiyeli sanatçıların birlikte gerçekleştirdikleri çalışmalara ve yoğun bir ücretsiz yan etkinlik takvimine uzanan dolu dolu ve heyecan verici bir program sunuyor.

4.Garanti Caz Yeşili Güz Konserleri


Garanti, bu güz dönemini kasım ayında yapılacak konserlerle daha da keyifli hale getiriyor. 8 Kasım Ought, 9 Kasım Submotion Orchestra, 17 Kasım Joan Osborne Sings the Songs of Bob Dylan, 22 Kasım Lera Lynn etkinlikleri ile İstanbul’u caz ile buluşturuyor.

5. Design Week Turkey 2018


Binlerce yıldır genetik kodlarımızda taşıdığımız tasarım yeteneği; tüm tasarım disiplinleri ve yaklaşımlarında inovasyon ve teknoloji ile entegre, başarılı çağdaş projelerle gün yüzüne çıkıyor. Etkinlik kapsamında ayrıca; markalar, tasarımcılarla ortak projeler geliştirme şansına sahip olabilecek, üniversiteler ve kurumlarla iş birliği imkanı yakalayabilecekler.

6. Sertab’ın Müzikali


Her biri kapalı gişe oynayan Sertab’ın Müzikali’nin koreografisi 20 ve 22 Kasım’fda Uniq İstanbul’da. Her şarkıya özel olarak hazırlanmış kostüm ve koreografiler ile Sertab Erener’in harika yorumu seyircilere görsel ve işitsel şölen yaşatıyor.

7. XXF- Very Very French


İstanbul Fransız Kültür Merkezi ve Zorlu PSM işbirliğiyle XXF – A Very Very French Festivali yılı eklektik bir programla bitirme fırsatı: groovy caz ‘dan psychedelic rock’a, French Touch elektro’dan sıradışı ve avangard pop’a uzanan bir program. Fransız sanatçılarını Türk seyircisine tanıtmak için düzenlenen Festival 24 Kasım – 7 Aralık arasında gerçekleşecek.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR