Kız Arkadaşının Kilosuyla Dalga Geçen Arkadaşına Muhteşem Bir Ders Veren Adam!


Hepimizin vücudunda küçük ya da büyük kusurlar vardır. Asıl önemli olan bunun herkeste olduğunun farkına varmak, kabullenmek ve bu şekilde yaşamak. Bu içeriğimizde Robbie Tripp adındaki bir adamdan bahsedeceğiz, kendisi de bunun bilincinde.

Robbie, lise yıllarında ‘balık etli’ diye tabir edilen vücut tipine sahip kişilerden hoşlandığı için sınıf arkadaşları tarafından dalga geçilmiş. Robbie yıllar sonra biraz daha feminist oldu ve medyanın dayattığı o güzel kadın portresini sorgulamaya başladı.

Robbie şu an 26 yaşında bir yazar, aktivist ve Sarah adındaki bir moda blog yazarı ile evli. Sarah’ın Instagram’da 225 bin takipçisi var ve takipçilerine vücutlarıyla nasıl mutlu kalmaları gerektiğini öğretiyor. Ve Robbie de tıpkı eşi Sarah gibi düşünüyor.

Açıklamasıyla birlikte fotoğraf 20 bin kişi tarafından beğenildi. Takipçileri Robbie’ye sevgi mesajları yolladı.

Yorumların birinde şöyle yazıyordu: “Güzel bir kadına yapılmış güzel iltifatlar bunlar. Gerçek ve samimi düşüncelerin gerçek aşkın nasıl olması gerektiğini gösteriyor. Ben de eşimle 30 yıldır evliyim. Her yıl giderek kilo alıyorum. Eşim beni yine de ilk günkü gibi seviyor. Bana çok şanslı birisi olduğunu söylüyor. Aşk her şeyin üstesinden geliyor. Harika açıklamışsınız.”

31 Temmuz’da eşiyle birlikte çektirdiği fotoğrafı paylaşan Robbie, paylaşımdan sonra sosyal medyanın gündemine oturdular.

Robbie fotoğrafta şu açıklamayı yaptı:

“Fotoğraftaki kadının vücudundaki bütün ayrıntılara aşığım.

Lise yıllarında balık etli kızlardan hoşlandığım için arkadaşlarım benimle dalga geçerdi. İlerleyen yıllarda feminizmle ilgilenmeye başladım. Medyanın çizdiği güzel kadın portresi beni rahatsız ediyordu. Bütün erkeklere yalan söylendiğini anlamaya başladım.

Bana göre dünyanın en seksi kadını yanımda duran eşim. Belki Cosmopolitan kapağında olmayacak ama her daim kalbimde olacak. Bana göre kendinden emin ve vücuduyla barışık olan eşim dünyanın en seksi kadını.

Beyler, medyanın çizdiği güzel kadın portresine aldanmayın. Gerçek bir kadın porno yıldızı, bikini modeli veya film karakteri değildir. Benim eşim ise herkesten daha gerçek. Vücudunda kıvrımları var ve onu her haliyle seviyorum.

Kadınlara da sesleniyorum. Gerçek sizi mutlaka bir erkek keşfedecektir ve hayatının geri kalan kısmını sizinle geçirmek isteyecektir. Tıpkı benim Sarah ile son nefesime kadar birlikte olmak istediğim gibi.”

Robbie’nin paylaşımı medyaya da gündem oldu. TODAY gazetesi haberini yaptı.

Robbie’nin gazetede açıklaması şu şekildeydi: “En sevindiğim olay da insanların eşlerini ve sevgililerini fotoğrafa etiketleyip, ‘İşte ben de bunu söylüyorum! Seni her halinde seviyorum’ şeklinde yorum yapmaları oldu. İnsanların el ele vererek toplum üzerinde yaratılan yanlış algıyı yıkmaya başlaması beni sevindiriyor.”

Robbie’nin yaptığı sizce de harika bir şey değil mi?Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR