Kızını Ormana Terk Etti, Dikiz Aynasından Baktığında Gözleri DolduKısa film, bir babanın eski kız arkadaşını evinden kızını alıp, yeni kız arkadaşının evine götürmesiyle başlıyor. Ancak yeni kız arkadaşı, adamın kızını kabul etmeyince, adam kızını ormana terketmek gibi absürd bir karar alıyor.


Tabii ki bunlar gerçek değil. Hatta kız ile simgelenmek istenen evcil bir hayvan. Kısa filmde anlatılmak istenen, bazı insanların evcil hayvanlarını nasıl sokağa terkettiğiyle ilgili.


Evcil hayvanlarımız da ailemizin bir bireyidir. Bazen bizi üzseler bazense kızdırsalar da onları asla terketmemeliyiz. Eğer evcil hayvanınızı çeşitli nedenlerden dolayı bakamıyorsanız, tıpkı çocuğunu evlat edindirmek isteyen bir annenin ince eleyip sık dokuyarak çocuğuna düzgün bir aile bulması gibi, evcil hayvanınızın yeni ailesini de düzgün seçmelisiniz.


Bu önemli mesaj evcil hayvanı olan herkesle paylaşın ki bir gün hayvanlarını sokağa atmaya kalkmadan hemen önce bu kareler akıllarına gelsin. Her hayvan sıcak bir yuvayı hakediyor!


Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı