KPSS 60 Puan İle Türkiye Petrolleri Personel Alımı! 7 Bin Tl Maaş!


türkiye petrolleri personel alımı

Kamuda ve özel sektör personel alımları yayımlanmaya devam ediyor. Türkiye Petrolleri personel alımı ilanına başvurular başladı. Başvuru şartlarında Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak yeterli olacak. Adayların başvurularda deneyim şartı da bulunuyor. Ayrıca kazanan adayların 7 bin tl brüt maaş ile göreve başlayacak.

Türkiye Petrolleri personel alımı ile ilgili tüm detaylar…

BAŞVURU ŞARTLARI

KPSS puanından P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekiyor. Adayların iyi derece office uygulamalarına kullanabilmek, son 3 yıl içinde yabancı dil şartında YDS ya da KPDS puanlarından en az 70 puan almış olmak gerekiyor. TOEFL puanından ise 84 puan almış olan adayların lisans mezunu olmak. Eğitimini İngilizce dil süren üniversitelerden mezun olmak. Başvuru yapacak olan adaylar İşkur üzerinden alımlar yapılacak. Adayların Avukat ruhsatına sahip olması ve 5 yıl deneyimli olması gerekiyor. Ayrıca çalışma şartlarında seyahat engeli bulunmamak, arazi çalışmalarında çalışmaya engel bulunmamak şartları bulunuyor.

  30 Binin Üzerinde Personel Alımı Yapılacak! Açıktan Personel Alımı Yapan Kurumlar!

7 BİN TL MAAŞ

Başvuru sonucu kazanan adaylar 7 bin Tl brüt maaş ile göreve başlayacaklar. İlanda belirtilen maaş bilgilerine göre batman ve Adıyaman bölge müdürlüğünde görev yapan adayların 3.085 Tl tazminat ödenecek. Son başvurular 1 Haziran tarihine kadar devam edecek. Adaylar Adıyaman ve batman illerinde görev alacak.

BAŞVURULAR İÇİN

Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. Adayların aşağıdaki linki tarayıcından açarak,  iş yeri ünvanına TÜRKİYE PETROLLERİ A.O yazarak arama yapmaları gerekiyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR