KPSS Lise Sonuçları Bugün Açıklanıyor!


kpss lise sonuçları

7 Ekim 2018 tarihinde ÖSYM tarafından tüm Türkiye’deki sınav merkezlerine eş zamanlı olarak gerçekleştirilen 2018 KPSS Lise sonuçları katılan milyonlarca aday tarafından merakla bekleniyor. Nihayet sayılı saatler kaldı. ÖSYM tarafından KPSS Ortaöğretim sonuçları bugün açıklanacak. Peki KPSS Ortaöğretim Sonuçları saat kaçta açıklanacak? Detaylar haberimizde…

7 Ekim 2018 tarihinde ÖSYM tarafından tüm Türkiye’deki sınav merkezlerine eş zamanlı olarak gerçekleştirilen 2018 KPSS Ortaöğretim (Lise) Sınavı’nın sonuçları katılan milyonlarca aday tarafından merakla bekleniyor. Nihayet sayılı saatler kaldı. ÖSYM tarafından KPSS Ortaöğretim sonuçları bugün açıklanacak. Peki KPSS Ortaöğretim Sonuçları saat kaçta açıklanacak?

  Türk Standarları Estitüsü KPSS 60 Puanla Memur Alımı Yapıyor!

Milyonlarca insanın memur olma hayali ile katıldığı ve ter döktüğü Kamu Personeli Seçme Sınavı Ortaöğretim sonuçları bugün açıklanıyor. ÖSYM’nin yayımladığı takvime bakıldığında KPSS Ortaöğretim Sonuçları 8 Kasım 2018 tarihinde açıklanacağı görülüyor. Ancak takvimde saat bilgisi yer almıyor.

KPSS ORTAÖĞRETİM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS Ortaöğretim Sınav Sonuçları 8 Kasım 2018 tarihinde açıklanacak. ÖSYM’nin daha önceki sınav sonuçlarını açıklama usulüne bakıldığında 7 Kasım Çarşamba gününü 8 Kasım Cuma gününe bağlayan gece açıklanası bekleniyor ancak ÖSYM bir sürpriz yapıp daha erken veya daha geç de açıklayabilir.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR