Kpss Önlisans Sonuçları Açıklandı “ÖSYM Ais Sonuçları”


Herkesin merakla beklediği KPSS Ön lisans sonuçları açıklandı. ÖSYM Ais sonuçları olarak duyurulan bütün sonuçlar, sistem üzerinden oldukça hızlı bir şeklide kontrol edilebiliyor.

 

 

ÖSYM sonuç sayfasında gördüğümüz ve takvimde de yayımlanan KPSS ön lisans sonuçları konusunda, büyük bir merak var. 23 gün geçen sınavın ardından sonuçlar nihayet sistem üzerinden duyuruldu. Kamu Personeli Seçme Sınavı ile gündeme gelen ve özellikle devlet memuru olmak isteyen kişilerin girdiği sonuç tarihi yaklaşıyor.

KPSS sonuçları ne zaman açıklanıyor?

Kpss önlisans sonuçları ile ilgili olarak karşımıza çıkan listede, sonuçların 29 Kasım 2018 tarihinde açıklanacağı bekleniyor idi ve bir son dakika haberi geldi. 2018 kpss önlisans sonuçları açıklandı ve sorgulama sayfaları üzerinden kontrol edilmeye başlandı. Sizin için bu sorgulama sayfasını hazırladık ve güncel olarak en hızlı şekillerde ön plana çıkarmaya başladık. Detaylar ve farklılıklar adına hemen aşağıdaki linki tıklayarak sonuçları öğrenebilirsiniz.

KPSS ÖNLİSANS SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

KPSS Sınavına dair bilgiler nedir?

ÖSYM sonuçları olarak açıklanan sınav, 4 Kasım tarihinde yapılmıştı. Sınavda bütün kurallar yine uygulanmıştı ve 15 dakika konusunda da ekstra çalışmalar yapılmıştı. Pek çok aday, sınava yine 15 dakika kuralından dolayı giremedi.

 

2018 KPSS Önlisans tercih kılavuzu

Bu kılavuzun ne zaman yayınlanacağını pek çok kişi merak ediyor. Kpss önlisans tercih kılavuzu ile ilgili güncel tarihler belirlediği zaman hemen size ilgili duyuruyu yapacağız. Resmi tercihler sayfasından dolayı şu an net bir bilgiye ulaşamıyoruz. Tercih kılavuzu ÖSYM sayfasında yayımlanacağı için size özgü olarak ön plana çıkarmış olacağız. Kpss önlisans sonuçları ile ilgili olarak pek çok çalışma sunuyoruz.

 

Bu yazıya ulaşabileceğiniz aramalar;

kpss ön lisans sonuçları

ösym 

Kpss

Kpss sonuçları

ÖSYM sonuçları

kpss önlisans

Önlisans kpss sonuçları

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR