Kritik Gelişmelerin Olacağı 12-18 Kasım Haftası Burç Yorumları


20 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları
20 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Hayatımızda bizi etkileyen pek çok olay oluyor ve karşılaştığımız her şey kendine yeni bir denge yaratıyor. Peki ama burç yorumları ile ilgili durumlar nedir? 12-18 Kasım Haftası Burç Yorumları ile gelin size bu haftanın burç yorumları ile ilgili bilgileri ve tahminleri sunalım.

 

Kişiliğimizi ve dolaylı olarak hayatımızı etkileyen burçlar, her alanda karşımıza çıkabiliyor. Ancak en çok yoğun bir haftaya başlarken, haftanın belki de en sevilmeyen günü yani pazartesi günü bizi bekleyen olaylardan haberdar olmak istiyoruz. Burçlar ise bize bu konuda rehberlik ediyor ve gökyüzündeki hareketlerin hayatımıza etkisini söylüyor. İşte 12 Kasım – 18 Kasım, haftalık burç yorumları.

1. Koç

Bu hafta Koç burçları, “Bu yaşadıklarım gerçek mi yoksa rüyada mıyım?” diye sorgulayabilirler. 15 Kasım’dan itibaren ise yaratıcılıkları, ilhamları ve sanatsal yönleri ön plana çıkabilir. Eğer uzun zamandır yapmayı istedikleri ya da ara verdikleri bir hobileri varsa bu haftanın çok verimli geçeceğini söyleyebiliriz. Sanatla ya da hobileriyle ilgilenmek uzun zamandır yaşadıkları bunalmışlık hissine de iyi gelecek ve zihinlerini temizlemelerini sağlayacak.

Son 6 haftadır aşk hayatlarında bir düşüş – ya da hiç olmayabilir – olan Koç burçları cuma günü aşk hayatlarının hareketlendiğini görecekler. Uzak mesafe ilişkisi yaşayan Koç burçları ise bu ilişkiyi yürütmek istiyorlarsa birlikte oldukları kişiye güvenmek zorunda olduklarını unutmamalılar. Merkür retrosu ise ilişkiler, iş ve sağlık konularına odaklanacak ve tüm bu konularda hayatınızı yeniden değerlendirmenizi sağlayacak.

 

2. Boğa

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle Boğa burçları takım çalışması ve teknoloji alanlarında etkilenecek. Böylece stratejik ortaklıklar önem kazanacak. Uzun zamandır her işe koşmaya çalışan ve sorumlulukları yorucu derecede artan Boğa burçları için yükleri paylaşma vakti. Bu dönemde takım çalışmasına önem vererek sosyal anlamda kendileri geliştirecekler, tıpkı kendileri gibi arkadaşlar edinecekler ve iletişim kanallarını düzene sokacaklar.

Son altı haftadır kendileri dışında her şeyle ilgilenen ve özen gösteren Boğa burçları artık kendi bakımlarına da özen göstermeliler. Bu hafta kendilerini şımartacakları ve iyi hissedecekleri bir şeyler yapabilirler. Cuma günü ise duygular ön planda olacak. Bu nedenle cuma günü insanları anlamakta zorluk çekebilirler ve yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

3. İkizler

Eğer İkizler burçları durulup, kabuklarına çekilmeyi planlıyorlarsa kesinlikle yanlış zaman. Çünkü 15 Kasım’dan itibaren oldukça kıpır kıpır bir dönem başlıyor onlar için. Birçok yeni insanla tanışacakları sosyal ortamların yanı sıra kariyer konuları da hareketlenecek.

Ayrıca çabalarının ödüllendirileceği bir hafta olacak. Venüs gerilemesi sonucu aşk ve sosyal yaşamlarında yaşanan durağanlık son bulacak gibi görünüyor. Bu hafta tek yapmaları gereken eve kapanmamak, yeni ortamlara ister arkadaş gruplarıyla ya da ister tek başlarına girmeleri. Ayrıca verecekleri her kararda aceleci olmamaları ve iyice düşünerek karar vermeleri yararlarına olacaktır.

4. Yengeç

Yengeçlerin keşfetme tutkusuyla yanıp tutuştuğu bir hafta olacak. Eğer herhangi bir seyahat planları yoksa tüm bu tutkularını kariyerlerine yönlendirebilirler. Uzun süredir yaşadıkları dikkat dağınıklığına ilaç gibi gelecek bu keşfetme tutkusu kariyerlerine büyük katkılar sağlayacaktır. Aynı zamanda hafta sonu için macera dolu küçük bir kaçamak da planlayabilirler. Bunu yapamazlarsa çeşitli derslere katılabilir ya da uzun zamandır merak ettikleri sergileri gezebilirler.

Aile ve ev konularında ise güzel gelişmeler var. Evde ailesiyle ya da ev arkadaşıyla sorun yaşayan Yengeç burçları varsa Venüs’ün ileri hareketiyle evin eski sevgi dolu haline döneceğini söyleyebiliriz. Ancak her koşulda inisiyatif almak zorunda kalacaklarını unutmamalı Yengeç burçları. Bu hafta sağlıklarına da çok dikkat etmeleri ve kendilerine özen göstermeleri gerektiğini hatırlatalım.

 

5. Aslan

Aslan burçları için oldukça tutkulu geçecek bir hafta diyebiliriz. Eğer hayatlarında biri varsa romantizm seviyesi yüksek olacaktır. Eğer yoksa sosyal ortamlarda yüksek çekim hissettikleri biriyle tanışmaları mümkün. Ayrıca hayattan zevk alacakları ve hayatın tadını çıkaracakları bir hafta. Uzun zamandır hissettikleri depresif ruh hallerini üstlerinden atıyorlar diyebiliriz.

Cumartesi gününden itibaren ise iş hayatlarında yaşadıkları stresli ve baskı hissettikleri günler geçiyor. Kendilerini bu konularda daha hafif hissedecekler. Bu tarihten itibaren kariyerleriyle ilgili düşünmeye başlayacaklarını söyleyebiliriz. Ayrıca ani iş seyahatlerine ya da yolculuk gerektiren sürprizlere hazır olmalılar.

6. Başak

Yılın son zamanlarında Başak burçları, ilişkiler ve arzulara odaklanacaklar. Bu dönemde insanların gözüne çok daha çekici ve mütevazi görünebilirler. Bu süreçte potansiyel ruh ikizleriyle karşılaşabilirler ancak bu ilgi ve yoğunlukta gözden kaçırmaları mümkün. Dikkatli olmalılar.

Duygusal ve finansal istikrar nihayet Başak burçlarına dönüyor. Bir süredir parasal sıkıntılar yaşayan ve duygusal anlamda güvensiz hissedene Başak burçları, Venüs’ün rotayı düzeltmesiyle eski hallerine dönebilir, hatta çok daha iyi gelişmeler yaşayabilirler. Bu ise önceden yaşadıkları problemlerin üstünü kapatmayıp çözüme kavuşturmalarıyla alakalı olacak. Cuma günü ise ani çıkışlardan ve kontrol edemedikleri duygulardan uzak durmalılar.

 

7. Terazi

Yapılacaklar listesinde kendi kişisel bakımları ve ihtiyaçları dışında her şeyi bitiren Terazi burçları artık kendi ihtiyaçlarına yönelmeliler. Bu hafta gündemlerinde sağlıklı yaşam olacak. Ayrıca kolayca ulaşamayacakları bir takım yeni hedefler belirleyerek motivasyonlarını yükseltebilirler. Yeni bir şeye başlamadan önce organize olmaları, hayatlarındaki sorunları tespit ederek çeşitli pratik çözümler üretmeleri enerjilerini yükseltecektir.

31 Ekim’e kadar süren finansal sorunları ise yavaşça aşıyorlar. Özellikle bu hafta kendilerini şımartmak isteyebilirler. Ancak tüm bu olumlu gelişmelerin yanı sıra cuma günü için küçük bir uyarımız olacak. Cuma günü iletişim gezegeni Merkür Yay burcunda geri hareketindeyken, önümüzdeki 3 hafta boyunca gündeminiz iletişim olabilir ve elbette bu konularda çok daha dikkatli olmanız gerekebilir.

8. Akrep

Akrep burçları 15 Kasım’dan itibaren hareketli bir döneme hazırlıklı olmalılar. Takvimleri adeta sosyal ve kültürel etkinliklerle dolup taşacak. Yalnız Akrep burçları için ise romantik ve hareketli dönemlerine dönme zamanı. Ayrıca bu hafta tutkuları için özür dilemeleri gerekmediğini tekrar anlayan Akrep burçları her zamanki gibi tutkularının arkasında duracaklar.

Cuma günkü Merkür gerilemesi ise Akrep burçlarını mali konularda etkileyecek. Kemer sıkmaları gereken kısa bir dönem geçirebilirler. En azından gerçekten ihtiyaçları olmayan şeyleri almaktan, gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınabilirler. Lüks ihtiyaçlar ise tekrar gözden geçirilmeli.

 

9. Yay

Merkür’ün geri hareketiyle yeni bir hizaya giren Yay burçları yılın son aylarını oldukça yoğun geçirecekler. Bu hafta da yoğun dönemin başlangıcı olacak. Yay burçları kendilerini aynı anda birden fazla yerde olmak isterken bulabilirler. Kariyerleri konusunda ise ani değişimlerle yüz yüze kalabilirler. Hafta başından itibaren patronları ya da üstleri tarafından haksızlıklara uğrayabilirler.

Uzun zamandır kendilerini hayattan izole etmeye çalışan Yay burçları, cuma gününden itibaren kendilerine yakın olan insanlarla kopabilirler. Araya aşılması zor mesafeler girebilir. Bu kopma hem romantik ilişkilerinde hem de dostluklarında olabilir. Neyse ki Venüs’ün hareketi tüm bu mesafeleri sorgulamak yerine eski haline getirmek için uğraşmalarına destek olacak. Hiçbiri geri dönülemez kopuşlar olmayacak.

10. Oğlak

Oğlak burçları için yıl sonuna kadar sosyalleşecekleri, yeni arkadaşlar edinecekleri ve eskileriyle iletişime geçmek isteyecekleri yeni bir dönem başlıyor. Heyecanlı kültürel aktiviteler, alışveriş ve gece hayatı gündemlerinde. Hatta bazı anlarda tüm bu etkinlikler arasında karar vermekte zorlanabilirler. Ayrıca sosyal sorumluluk fikirleri ve projeleri de öne çıkabilir.

Cuma günüde gökyüzü hareketleri kariyer evlerine etki edecek. Uzun zamandır hedefledikleri şeylerin çoğuna ulaşamamış ya da planlarının çok gerisinde kalmış olabilirler. Şimdi ise tam hızla hedefe yönelme vakti. Yine cuma gününden itibaren minik bir kaçamak yapıp kendileriyle baş başa kalmak isteyebilirler.

11. Kova

Kova burçları için uzun zamandır gelişme kaydedemedikleri konularda bazı gelişmelerin yaşanacağı yoğun bir hafta olacak. Geçen hafta Yeni Ay ile birlikte kariyer ve iş konuları gündemdeydi. Bu hafta ise işle ilgili bazı konularda değişikliğe gidebilir ya da ihtiyaç duyabilirler. Ancak yaşadıkları olumsuzluklar onları uzaklaştırmamalı. Aksine böyle hassas konularda net kararlar vermek için yanlış bir zaman.

Son 6 hafta içinde aşk hayatları durgunlaştıysa ya da bir çıkmaza girdiyse bu hafta cuma gününden itibaren barış sağlanabilir hatta ilişkiler çok daha tutkulu bir hale gelebilir. Ayrıca Kova burçları Venüs’ün hareketiyle birlikte eskisi gibi kendilerine ve seçimlerine daha çok güvenmeye başlayacaklar.

12. Balık

Balık burçlarının, yılın son aylarında kararlılıkları ve enerjileri artıyor. Kendilerini gösterebilmek için yeterince iyi olduklarının farkındalar. Bu dönemde belirleyecekleri hedeflere ulaşmak için ise büyük bir hevesle çalışacaklar. Kariyer konusunda da oldukça şanslı bir hafta. Geçen yıl kaybettiklerini geri kazanma şansını yakalayabilirler.

Geçen hafta Yeni Ay’ın etkisiyle hayatlarında büyük değişiklikler yapma yolunda adımlar atmış olabilirler. Bu hafta da aşk hayatlarında ellerinde olmayan değişiklikler yaşanabilir. Bununla birlikte arkadaşlıklarında ve ilişkilerinde yeni planlamalar yapmaları gerekebilir.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR