Kurbanlarını Öldürdükten Sonra Onlara İnanılmaz Şeyler Yapan 8 Seri Katil


Çiftliğindeki domuzları besleyen manyak; Robert Pickton.


20 yıl içerisinde 49 hayat kadınını katledip (resmi olmayan rakamlara göre bu sayı 60) Kanada’nın en büyük, en psikopat seri katillerinden biri olarak tarihe geçen manyak.


Kendisini diğer seri katillerden ayıran en büyük özelliği; öldürdüğü kadınların cesetlerini diğer psikopatlar gibi gömüp veya bir kenara saklayıp yok etmiyordu. Kıyma makinesinden geçirdiği kadınları domuzlarına (kendisi zengin bir domuz çiftçisiydi) veriyordu!


Bu yüzden ki öldürdüğü kadın sayısı tam olarak asla bilinemeyecek…


Kendisine bu yüzden domuz çiftliği katili (Pig Farmer Killer) lakabı verildi.

Cesetleri “doğal” yollardan yok etmeye çalışan sosyopat; Ted Bundy.


Tartışmasız dünyada tüm zamanların en çok tanınan seri katili, Amerikalı sosyopat manyak Bundy…


1961-1978 yılları arasında, kurbanlarının kesin sayısı bilinmese de 36’ya yakın kadını öldürüp tecavüz eden manyak, gerçek anlamda seri katil olarak tanımlanan ilk insandı.


Akıllı, sevimli ve düzgün görüntüsü ile yaklaştığı kurbanlarına tecavüz ettikten sonra öldüren akabinde sonra tekrardan tecavüz eden sosyopat cesetlerden kurtulmak için çoğu zaman vahşi hayvanların parçalayabileceği tenha ve şehir dışı yerleri seçiyordu.


Bu yüzden öldürdüğü kadınların birçoğu (hayvanlar tarafından parçalandığı için) teşhis edilemedi. Çoğumuzun bildiği gibi kendisi elektrikli sandalye ile idam edildi.

Ölü bedenleri yatağının altında yatıran deli; John Wayne Gacy.


Yine seri katiller diyarının en önemli psikopatlarında, nam-ı diğer eşcinsel palyaço Gacy…


Evine getirip kandırdığı genç erkekleri bağlayıp önce tecavüz eden sonra da boğarak öldüren psikopat cesetleri evinin altına gömüyordu. Ama gömmeden önce yaptığı çok ilginç bir ritüeli vardı; ölü bedenleri yatağının altında “güvenli alanım” dediği boşlukta 1-2 saat yatırmak…


Bulunabilen 33 (27’si evinin altında, 2’si bahçede, 4 tanesi ise nehir kenarında) cesetten dolay suçlu bulunup ölüm cezasına çarptırıldı.

Yakalandıktan sonra bile kurbanları üzerinden para kazanan katil; Clifford Olson


1980-1981 yılları arasında Vancouver’da yaşları 9-18 arası 11 genci katledip farklı farklı yerlere gömen seri katil belki de listemizin en manyak adamı…


Kurbanlarına tecavüz edip boğarak öldüren psikopat herif yakalandıktan sonra yerlerini söylemek için 100.000 dolar istedi yetkililerden! İşin enteresan tarafı yetkililer bunu kabul etmek zorunda kaldı. Sosyopat paranın karısı ve çocuklarına 1200 dolarlık bir maaş olarak bağlanmasını sağladı.


2011 yılında kanserden öldü.

Gözlerini oyup bir mücevher kutusuna koyan satan; Richard Ramirez.


1984-1985 yılları arasında 14 kişi öldürmekten tutuklanan, tarihteki en soğukkanlı katillerin başında gelen satanist psikopat…


27 Mart 1985 yılındaki bir kadını ve kocasını öldürdükten sonra gözlerini çıkarıp kadının mücevher kutusuna özenli bir şekilde yerleştiren Ramirez bunu yine kurbanın oğlu bulsun diye hemen baş ucuna bırakmıştı!


Cinayetlerini takım elbise ve kravatını giyerek işleyen manyak idam gününü beklerken doğal nedenlerle öldü.

Okullarda kullanılması için cesetlerin iskeletlerini bağışlayan “multikatil”; H. H. Holmes.


1893 yılında, inşa ettiği “cinayet oteli” ile birçok filme ve kitaba konu olan Holmes kesinleşmiş 27, tahmin edilen ise 200 üstü cinayet işledi.


100 odalı devasa bir otel inşa ettiren adam, zevkine göre seçtiği kurbanlarını bubi tuzakları ile dolu, garip garip işkence odaları olan, kapıları asla dışarıdan açılmayan odaları bulunan ve bunun gibi birçok dehşet verici özelliği olan “ölüm evinde” öldürdü. Öldürmekle kalmadı, onların etlerini kemiklerinden ayırdı ve kemiklerini okullardaki anatomi derslerinde kullanılması için bağışladı!


Yakalandıktan sonra şeytan tarafından ele geçirildiğini iddia eden psikopat 27 cinayeti itiraf etti. Cezası idam oldu.

Kurbanlarının uzuvlarından kolyeler yapan şeytan; Ed Gein


Yine en çok bilinen vahşilerden bir başkası; birçok filme konu olmuş Ed Gein.


İşlediği cinayetlerin vahşet derecesini bilmeyen yoktur. Tecavüz ettikten sonra öldürdüğü kurbanlarına asıl ızdırabı “ölüyken” yapan bir psikopattı bu adam.


Tecavüz edip öldürdüğü kurbanlarının derilerini yüzen, dişlerini söken, uzuvlarından kolyeler yapıp takan, durun daha bitmedi işin asıl kan donduran tarafı bu işlemlerin birçoğunu evini süslemek için yaptığını rahatlıkla dile getiren bir adamdı Ed Gein…


Nasıl idam edildi diye merak ediyorsunuz değil mi?


Genel şizofreni tanısı yüzünden hapishaneye girmeyen Gain hayatını ıslah evinde geçirdi ve kanserden öldü.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı