La Casa De Papel’de oynayacağı konuşuluyordu.. O isim 2 dil daha öğreniyor!


Nesrin Cavadzade’nin La Casa De Papel’de oynayacağı konuşuluyordu. Netflix dizisi La Casa De Papel tüm dünyada beğeniyle karşılanmış ve yeni sezonu heyecanla beklenirken Nesrin Cavadzade’nin İstanbul karakteri olarak diziye dahil olacağı konuşuluyordu. İddialar yalanlanmazken Cavadzade 2 dil daha öğreneceğini açıkladı.

Dünyaca ünlü La Casa De Papel dizisine katılacağı konuşulan Nesrin Cavadzade Rusça, İspanyolca, Azerice ve İngilizce biliyor. İddiaların git gide artmasının nedenlerinden biri de Cavadzade’nin daha öncelerde bir İspanyol dizisinde oynamış olması ve İspanyolcayı iyi derecede konuşuyor olmasıydı. İddialar yalanlanmazken 36 yaşındaki oyuncunun menajeri Selin Kök herkesi heyecanlandıran bir açıklama yapmıştı:

“Çıkan bazı haberler doğru. Görüşmeler sürüyor. İlk görüşmeden olumlu sonuç çıktı”

Bu açıklamanın ardından herkesin düşüncesi iki tarafın da anlaşacağı ve yeni sezonda Nesrin Cavadzade’yi İstanbul karakteri olarak göreceğimiz yönünde. Tüm bu haberler basına yansırken Cavadzade Rusça, İspanyolca, Azerice ve İngilizce dillerinden sonra Arapça ve Japonca öğrenmeye karar verdiğini açıkladı.

Nesrin Cavadzade en son “Bizim Hikâye” dizisinde Tülay karakterini canlandırmıştı. Geçtiğimiz aylarda diziden ayrıldı.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR