League of Legends Şampiyonaları Coca-Cola Şişelerine Geliyor


En çok oynanan oyunların başında gelen League of Legends oyununu oynayanlara müjde. Oyunun yapımcısı olan Riot Games ve Coca-Cola işbirliği ile hayata geçen League of Legends ve Coca-Cola projesi kapsamında League of Legends şampiyonaları Coca-Cola şişelerine geliyor.

Sevilerek oynanan oyunların başında gelen League of Legends oyununun en sevilen şampiyonalarından olan Blitzcrank, Kayn, Lux, Zed, Irelia ve Yasuo’nun bulunduğu altı şampiyona Coca-Cola Şekersiz 450 ml şişelerinde bulunacak. League of Legends oyuncuları şampiyonların bulunduğu Coca-Cola şişelerini Migros, A101, Carrefour mağazalarından ve Burger King, Usta Dönerci, Arby’s ve Popeyes’ın ProGamer menülerinden satın alabilecek.

LoL oynayan koleksiyon tutkunu oyuncularını sevindirecek olan bu gelişmenin ardından League of Legends şampiyonlarından altısına sahip olabilecek. LoL oyununun yapımcısı olan Riot Games ile Coca Cola’nın ilerleyen zamanlarda yeni bir etkinlik düzenleyip düzenlemeyeceği bilinmiyor.

Ülkemizde en çok oynanan oyunlardan birisi olan League of Legends, ülkemizdeki e-spor etkinliklerine de önemli bir kaynak ayırıyor. Ülkemizde gerçekleşen League of Legends etkinlikleri için özel bir inşa etmiş ve League of Legends ülkemizde kendisine daha büyük bir kitle oluşturmuştu.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR