Malta’da Selfie Çekilecek 5 Mükemmel Yer ‘Hayran Kalacaksınız’


Her sene daha çok turist çeken ve İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrencilerin de tercihi olan, yakın ve ucuz olan bir yer Malta. Haliyle insanların da ilgisi sürekli artıyor. Özellikle Malta’da dil eğitimi konusunda gerçekten uygun fiyatlar ve şartlar var iken, güzel hatıralar için nerelere gidebiliriz? Hiç düşündünüz mü?

 

1- Comino – Blue Lagoon

Malta üzerinde gerçekten gitmeniz gereken bir yer. Hem turkuaz rengi güzelliğiyle tertemiz ve oldukça berrak bir denize sahip olacaksınız. İster su altında selfie yapın, isterseniz su üstünde. Her haliyle gideri var. :))

  İngilizce Eğitimi Denildiğinde Akla Malta'nın Gelmesini Sağlayan 4 Önemli Kriter

 

2- Love Heykeli

Hiç duydunuz mu bilmiyoruz ama Malta üzerinde çok güzel bir heykel. Aşk heykelini St. Julinas’daki Spinola Bay’de bulabiliyorsunuz. Denizden yansımasına bakabilirsiniz örneğin. Mis gibi selfie yeridir. Bununla birlikte yere düşen gölgesine bakarsanız bu konuda da bir ilüzyon göreceksiniz. Gölgesiyle ismini düz yazıyor adeta.

3- Popeye Village

 

Temel reis filmi için kurulmuş bu köy görünümlü stüdyo. İçeride rengarenk evler var, içinde oyuncak müzeleri var ve pek çok kişiyi çocukluğuna götürecek türden güzelliklere sahip. Gidip görmenizde, gezmenizde fayda var.

  İngilizce Eğitimi Denildiğinde Akla Malta'nın Gelmesini Sağlayan 4 Önemli Kriter

4- Golden Bay

İncecik kumlarıyla meşhur bir bölge. Denizi ayrı, kumu ayrı keyif.

5- Blue Grotto

  İngilizce Eğitimi Denildiğinde Akla Malta'nın Gelmesini Sağlayan 4 Önemli Kriter

Bule Grotto, dünyanın ender rastlanan falez ve mağaralarından bir tanesidir. Kayıkla mağarayı gezebilirsiniz. Su altı dalışı yaparken birbirinden güzel görüntüler kaydedebilirsiniz.

öğrenci gözünden Malta

Malta İngilizce eğitim almak istiyorsanız daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu video sizi Malta’ya çağırıyor.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR