Ünlülerin Hepimizden Sakladığı Güzellik Sırrı!

Mankenlerin sırlarını ortaya çıkarıyoruz!


Victoria’s Secret mankenlerinin olağanüstü güzelliklerini nasıl koruduklarını hiç merak ettiniz mi? Yaptıkları şeylerin aynılarını yapsak da, bizim için aynı şekilde çalışmıyorlar. Tahminimizce, sırlarının tamamını bilmiyorsunuz. Ya da henüz bilmiyorsunuz.. Bazı araştırmalar yaptık ve mankenlerin sırlarını ortaya çıkardık…

Uçuk değerdeki yüz maskeleri.

24 ayar altın maske, Victoria's Secret modellerinin çoğunun kullandığı bir hiledir. Her büyük etkinlikten önceki gece, modeller ciltlerinin parlamasını sağlamak için bu lüks maskeyi kullanır.

Küçük kaçamaklar.

Güzel bir vücut, genellikle genetik, egzersiz ve sağlıklı beslenmenin sonucudur. Ancak, bir diyette olan herkes, küçük bir kaçamak yapıp istediğiniz her şeyi yiyebilmenin keyfini bilir. Bu diyetin önemli bir yönüdür, çünkü sadece kendinizi sürekli olarak kısıtlamak zorunda kalmanın zihinsel gerginliğini kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda size bekleyeceğiniz bir şey verir. Unutmayın ki, böyle bir kaçamak yapmak, diyetinizin bittiği veya sağlıksız yiyecekler yemeye devam edebilirsiniz anlamına gelmez!

Doğru su tüketimi.

Her gün en az 8 bardak su içmeniz gerektiği, bir şehir efsanesidir. Her bireyin bedeni farklıdır, bu yüzden vücudunuz için gerekli olan doğru miktarda suyu hesaplamak gerekir. Ilıman bir iklimde yaşayan biri için, kilonuza göre, bir kilonuz için yaklaşık 30 ml su içmeniz önerilir.

Doğru takviyeler.

Vitaminler şehirde yaşayan veya sıkı bir diyet yapan herkes için çok önemlidir. Eğer bir vejeteryan ya da vegansanız, günlük tüketiminize B12 vitamini eklemeniz gerekir. Güneş ışığından mahrum kalıyorsanız, vücudunuz D vitaminlerine ihtiyaç duyacaktır.

Tıraş programı.

Muhtemelen ne zaman tıraş olduğunuzun bir anlamı olabileceğini düşünmediniz değil mi? Bir dahaki sefere, öğleden sonra ya da şişmiş bir cildin temiz bir tıraşı engelleyebileceğinden, uyandıktan en azından yarım saat sonra bunu tıraş olmayı deneyin.

Yüze buzla masaj.

Bu Victoria’s Secret modeli Jasmine Tooks’un bir sırrı. Yüzünü sert ve taze tutmak için, her sabah yüzüne bir parça buzla hafifçe masaj yapar.

Göz altı torbaları.

Victoria’s Secret modeli Victoria Brito en iyi şef olmayabilir, ama kesinlikle patatesten en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğini biliyor! Patatesleri parçalara ayırır ve göz altı torbalarını azaltmak için yaklaşık 10-15 dakika boyunca gözlerinin altına yerleştirir.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı