Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


mart ayında doğanların 8 muhteşem özelliği

Her insanın, doğduğu ay ile şekillenen özellikleri bize karakterinden tüyolar verir. Kişinin doğduğu aydan yola çıkarak genel analizler yapmak mümkündür. Sadece doğduğu ay değil,  doğduğu saat dakika bile kişiyi etkileyebilmektedir. Bugün mart ayında doğanların 8 muhteşem özelliği nedir ondan bahsedeceğiz.

Mart ayında doğanların 8  muhteşem özelliği için buradan yapacağımız analiz genel çerçevede burcunuzun grubuna ve gezegenine bağlı değişmektedir.

Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

Ön Sezileri Kuvvetlidir

Mart ayında doğan kişilerin genellikle ön sezileri kuvvetlidir. Altıncı his olarak da adlandırılan bu özellik, en önemli özelliklerinden biridir. Mart ayında doğanlar bu özellik sayesinde  karşısındaki kişinin söylediği şeyden ne düşündüğünü anlayabilecek kapasitededir.

Empati Kurmayı Bilir

Mart ayında doğan insanlar karşısındaki insanı anlamak ve hissetmek konusunda bir numaradır. Empati kurarak, karşılarındaki kişinin ne hissettiğini anlayarak ona göre davranır. Bu yüzden karşısındaki insana kendisiymiş gibi yaklaşarak, dostane ilişkilerini daha da kuvvetlendirir.

 

 

Hoşgörülü ve Anlayışlıdır

Karşısındaki insanı hor görmez. Hatta ve hatta karşısındaki kim ve ne olursa olsun ona her zaman ılımlı yaklaşmasını bilir. Yargısız infaz yapmaktan çok fazla hoşlanmaz. Düzgün bir dille anlaşma yoluna gidene kadar konuşarak problemlerini çözmeyi sever.

Duygusaldır

Duygularıyla yaşamaktan keyif alırlar. Hassas ve duygusal yapıları onlara farklı bir hava katar. Aynı zamanda merhametli ve fedakarlardır.

Çoğu Zaman Pozitiftir

Pozitif enerjisi her zaman yakından hissedilir. Her durumdan pozitif bir sonuç çıkarmayı bilir. Yani bardağın boş tarafına değil genellikle dolu tarafına bakar. Tabiki negatif durumları da yok saymadan önlemler alır. Ama olumsuz küçük bir şey için tüm her şeyi yıkıp atmaz.

Mantığından Vazgeçmez

Ne kadar duygusal olsalar da mantık onlar için çok değerlidir. Mantıksız gelen hiçbir şeye yaklaşmazlar. Çoğu zaman mantıkları ve duyguları arasında kalsalar bile çoğu zaman mantıklarının söylediklerini dinlerler.

Liderlik Vasfı Yüksektir

Bir organizasyon ya da bir topluluk varsa çoğu zaman başında bu burç insanları olur. Liderlik vasıfları yüksektir. Girdikleri ortamda dikkat çekmeyi bilirler. Ve genellikle idare konusunda yeteneklilerdir. Güçlü yapıları onları bazen gaddar bile gösterebilir.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR