Marvel, Stan Lee’nin Bütün Sahnelerini Bir Araya Getirdi!


Marvel çizgi romanlarını bugün olduğu hale getiren isimlerin başında gelen Stan Lee’nin büyüm cameoları, sahne arkası görüntüleriyle birlikte Marvel tarafından bir araya getiriliyor. 

Geçtiğimiz aylarda hayata gözlerini yuman Stan Lee, kendini her şeyiyle Marvel’a adamış kişilerin başına geliyordu. Marvel filmlerinde, dizilerinde ve video oyunlarında çizgi roman dehasını bulmak, hayranlar için her zaman çok eğlenceli olmuştu. 

Marvel sinematik evreninin başarılı filmlerinden olan Captain Mervel ve Spider Man : Into the Sspider – Verse filminde görme şansına eriştiğimiz Stan Lee’nin son cameosu ise kısa bir süre sonra vizyona girecek olan Avengers : Endgame filmi olacak. 

Marvel’ın sevilen yüzlerinden birisi olan Stan Lee’nin bütün eski cameo sahneleri için bir sahne arkası videosu, Marvel tarafından hazırlanıyor. Yakın bir zamanda yayınlanacak olan videoda bizleri neler bekliyor bilinmez ancak görünen o ki ilk Iron Man filminde filminden Avengers filmindeki silinmez bazı cameo fikirlerine de bulunuyor. Videonun Avengers : Endgame’in blu-ray ve dijital setinde bonus içerik olarak sunulacağı açıklandı. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR