Masterchef 26.Bölüm Fragmanı 27 Kasım – Kim Elenecek?


Masterchef-Fragman-Eleme
Masterchef

Televizyon ekranlarının en rekabetli yemek programlarından biri olan Masterchef yeni bölümü ile 27 Kasım 2018 tarihinde izleyici karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Masterchef 27 Kasım fragmanı genel olarak bölümün özeti niteliğinde. Bölümdeki en heyecanlı anlardan kareler sunan tanıtım fragmanı bu haftada izleyicileri ekranlara kilitleyecek gibi görünüyor.

27 Kasım 2018 Masterchef fragmanı TV8 kanalında seyirci ile buluştu. Yayınlanan fragman sosyal medyada da popüler videolar arasına girdi.  Tanıtımda en çok dikkat çeken olay “Kerem’in ambulans ile hastaneye kaldırılması” oldu. Yarışmaya katılan isimlerin her biri sosyal medyada birer fenomen haline geldi ve kendi hayran kitleleri oluştu. Kerem’de bu isimlerden biri olduğundan pek çok kişi Masterchef Kerem’in sağlık durumu hakkında bilgi almak istedi.  Edinilen bilgilere göre Masterchef Kerem’in sağlık durumu iyi.

Masterchef 26.Bölüm Fragmanı 27 Kasım 2018

Masterchef’te 26.bölümde kim elenecek? Hepsi ve daha fazlası TV8 ekranlarında saat 20.00’da başlayacak olan yarışmada belli olacak. Tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef 26.bölüm fragmanı yada Masterchef 27 Kasım fragmanı ile ilgili düşüncelerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu haftanın en çok merak edilen konularından biri olan Masterchef 26.bölüm 27 Kasım 2018’de kim elenecek hepsi ve daha fazlası saatler 20.00’ı gösterdiğinde Tv8 ekranlarında yer alacak.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR