Meteoroloji uyardı! İstanbulda hava durumu


istanbulda hava durumu

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde gittiği bugünlerde Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden İstanbulda hava durumu ile ilgili bilgi güncellemeleri devam ediyor. Son gelen değerlendirmeye göre yurdun bazı bölgelerinde ve İstanbul’da sağanak yağış bekleniyor.

 

Özellikle İstanbul’da ilerleyen saatlerde kuvvetli rüzgar ve sağanak yağış için uyarılar gelmeye devam ediyor. Son zamanların en sıcak kışını geçirdiğimiz ve kuraklık ile ilgili açıklamalar yapıldığı bugünler de tüm İstanbulluların aklındaki soru “Kar yağacak mı?” “Kar ne zaman yağacak?” soruları hala belirsizlik içinde… Önümüzdeki günlerde hava tahminlerine bakıldığında 9 derecenin altına düşecek olan hava sıcaklığı bazı bölgelerde kar ve karla karışık yağmur olarak düşeceği belirtiliyor. Asıl soğukların ise önümüzdeki haftadan itibaren kendini göstermesi bekleniyor. İşte İstanbulda hava durumu …

istanbulda hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden son dakika hava durumu bilgileri gelmeye devam ediyor. Yurt genelinde bulutlu ve kapalı bir havaya sahip olduğumuz bu günlerde sıcaklıklar artmaya devam ediyor. Son yapılan değerlendirmelere göre bugün yurt geneli ve İstanbul’da sağanak yağış bekleniyor.

  İstanbul'a kar uyarısı! İşte İstanbul Hava Durumu RaporuYorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR