Metro 2033 Oyunu Steam Üzerinde 24 Saatliğine Ücretsiz Oldu


Metro 2033 Hikayesi
Metro 2033 Hikayesi

METRO 2033

4A Games oyun stüdyosu tarafından 2010 yılında ilk kez duyurulan Metro 2033 adlı oyun, ilk çıktığı günden beri yoğun bir ilgi ile oynanmış ve sonraki takip eden yıllarda oyunun farklı versiyonları yayınlanmıştı. First Person Shooter (Birincil Şahıs Nişancı) oyunu olarak oynanan Metro 2033, 4A GAMES tarafından oyuncuların oynayabilmesi ve oyunu anlayabilmeleri için 24 saatliğine ücretsiz indirilmeye açıldı. Eğer 24 saatlik zaman diliminde indirenlerden biri olursanız oyun süresiz bir şekilde sizin oluyor. Steam üzerinden ücretsiz indirilen oyunun indirilme aralığı ise 25 Ekim 2018 20:00 ile 26 Ekim 2018 20:00 arasında geçerli.

STEAM SONBAHAR İNDİRİMLERİ

METRO 2033 HİKAYESİ

Rusların ve Doğu Avrupalı ulusların kendi içlerine kapanık has yapısını çok iyi ele almış olan bu oyun adını Dimitri Gulkovksy’in Metro 2033 adlı kitabından alıyor. Oyunda zaten bu kitabın uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Tam bir film atmosferinde olan bu oyunun konusuna gelecek olursak;

2013 yılında Moskova’da nükleer santralde meydana gelen patlama sonrasında yer yüzünde yaşam şansı kalmamıştır. Nükleerden etkilenmeyen az sayıdaki kişi metro tünellerine sığınırlar. Lakin bir süre sonra o tünelden çıkamayacaklarını anlayanlar kendilerine tünellerde yaşam kurmaya başlar. Sizde bu yaşam alanında hayatta kalmak için mücadele etmek zorundasın. Unutulan şey ise o patlamaya kadar o tünelleri mesken edinmiş neo – nazi çeteler, mutant gruplar ve Dark Ones adlı çetedir. Bu çetelerle mücadele ederken gerçeklik hissini iliklerinize kadar yaşayacaksınız. 2009 yılıda yapılmış bir oyna göre bu hissiyatın nasıl halen günümüzde korunduğu ise sizi oldukça şaşırtacak.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR