Microblading Sonrası 4 Kaşlı Kadını Gördünüz Mü?


Tıb sektörü, estetik bilimi ve daha pek çok uzmanlık alanı, sürekli insanlara yeni şeyler yaptırmaya çalışıyor. Sürece dair değişken olarak pek çok farklılığı ortaya çıkarabiliyoruz. Peki ama ucuz etin yahnisi gerçekten de yenmez mi?

 

 

 

42 yaşındaki Jami Ledbetter, kaşları olmadan doğmuştu, bu yüzden kızları ona mikroblading uygulaması için 250 dolarlık bir kupon hediye etti. Fakat, Jami’nin bir anda 2 değil 4 kaşı birden oldu. Uzun zamandır kaşı olması için bekleyen kadının başına gelenler gerçekten üzücü.

42 yaşındaki Jami Ledbetter, kaşları olmadan dünyaya geldi ve kızları Jami’ye microblading tekniği ile kaşları olsun diye bir hediye çeki verdi

 

Görmeye gittiği kişi sertifikalı bir mikroblading uzmanı olduğunu iddia etti. Bu arada eğer bilmiyorsanız, mikroblading, küçük bir bıçak veya iğne kullanarak saç benzeri maddeleri kaş hizasına ekleyen yarı kalıcı bir dövme şeklidir.

Aslında normalde uygulama sonrası hoş bir kaş ile karşılaşacaksınız ancak prosedür bittikten sonra aynaya bakan Jami için durum böyle değildi.

 

Jami, eski kaşları kamufle edebileceğine söz veren başka bir microblading uzmanı bile buldu ama bunun yerine dört kaş ile kaldı. Sonunda ruhsatlı dövme sanatçısı Kara Gutierrez ile bir araya geldi. Gutierrez şimdi Jami’nin kaşlarında rengin dışarı çekilmesine yardımcı olacak bir aydınlatma çözümü arıyor.

Jamisekiz haftalık aralıklarla tedaviye tabi tutulacak ve kaşları normale dönmeden önce yaklaşık üç tedavi daha yapılacak. Jami bu yaşadıkları üzerine; “Bunun böyle olacağını biliyor olsaydım, muhtemelen hiç yapmazdım.” diye ekliyor. 

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR