Milyon dolarlar kazandıran kalçalar birer estetik ürünü! İşte popo estetiği yaptıran ünlüler!


Milyon dolarlar kazandıran kalçalar aslında birer estetik harikası mı? Günümüzde milyon dolarlar kazanan ünlülerin kalçalarıyla ünlü olmaları onları adeta bir moda haline getirdi ve estetik camiası bir devrim yaşadı. Aralarında Kim Kardashian, Nicki Minaj, Iggy Azalea, Jennifer Lopez gibi pek çok ünlünün bulunduğu geniş kalçalı kadınlar dünyanın bütün estetik algılarını alt üst etti. Peki, bu devasa popolarla milyon dolarlar kazanan ünlülerin hangileri doğuştan sahip olduğu kalçalarla değerlendi? Hangi ünlüler ameliyat sonrasında şöhret basamaklarını koşarak çıktı? İşte popo estetiği yaptıran o ünlüler!

Nicki Minaj

Belki de en ünlü popolardan biri ünlü Amerikalı rapçi Nicki Minaj’a ait. Nicki Minaj çektiği video kliplerinde ve sosyal medya paylaşımlarında kalçalarını her zaman ön plana çıkartıyor. Hatta “sex sells” akımının bayrak taşıyanlarından olduğu için de sürekli eleştiriliyor. Nicki Minaj’ın 2000 yılına ait fotoğrafını gördüğünüzde gözlerinize inanamayabilirsiniz!

Kylie Jenner

Ynei jenerasyonun tartışmasız bir numarası olan Kylie Jenner “estetik harikası” etiketini kolay kolay üzerinden atabilecek gibi görünmüyor. Ünlü reality show yıldızı Jenner’ın çok da uzak bir geçmiş olmayan küçüklük halleriyle şimdiki hali arasında dağlar kadar fark var.

Rosa Acosta

Dominikli aktris ve model Rosa Acosta’da estetikli popolar listesinde yer alıyor. 2010 yılına ait fotoğrafıyla şimdiki hali arasında büyük fark göze çarpıyor.

Kim Kardashian

Geniş kalça akımının öncüsü Kim Kardashian’ın kalçalarının estetikli olduğu halde neden dünya çapında bir akıma yol açtığı gerçekten merak konusu. Ancak Kim’in eskiden az çok ekranlarda olması eski halini net bir şekilde hatırlamamızı sağlıyor.

Khloe Kardashian

Kim Kardashian’ın kardeşi reality show yıldızı Khloe Kardashian’da estetikli popolar listesinde.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR