Murat Boz’un evi dinlendi mi? Hadise’yi yalanladı, isyan etti!


Murat Boz’un evi dinlendin mi? Ünlü şarkıcı suskunluğunu bozarak isyan etti, Hadise’yi yalanladı!

Murat Boz evini dinlediği iddia ettiği kişi/kişiler hakkında hukuk yoluna başvurmuştu ancak takipsizlik kararı aldı. Ayrıca konuya ilişkin açıklamalar yapan Hadise’yi “Beni yanlış anlamış” sözleriyle düzeltti.
Murat Boz Gümüşlük/Bodrum’daki villasında Aslı Enver ve ailesiyle birlikteki tatil ortamında gizlice seslerinin kaydedilip yayınlandığını iddia etmişti.
Bu olaya ilişkin konuşan Murat Boz’un meslektaşı Hadise böcek yerleştirildiğini ifade ederek şunları söyledi: “Buradan beni çıkarken çekebilirsiniz. Ama evinize işitme cihazı yerleştirmek ve dinlemek nedir. Biz ünlüyüz diye insan değil miyiz? Ben Murat’la konuştum. O çok üzgün bu işin peşini bırakmayacak.”

Ancak Murat Boz’un şikayeti hakkında “Şöhret sahibi kişilerin belli ölçülerde haklarında çıkan dedikodulara ve özel hayatlarıyla ilgili haberlere katlanmak zorunda olduğu” belirtilmiş ve takipsizlik kararı verilmişti.

37 yaşındaki şarkıcı suskunluğu bozarak şu açıklamayı yaptı:

“Biz ünlüyüz katlanmak zorundayız, evimiz de bile rahat edemeyiz, tamam kabul. Peki ya annem? O da ünlü bir şahsın annesi olmasından dolayı kendi evinde yaptığı özel konuşmaların gazetelere yansımasına katlanmak zorunda mı? Bakalım savcı buna ne diyecek!”
“Ben ‘Konuşmalarımız kaydedilmiş’ dedim nasıl kaydedildiğini bilmiyorum. Evimin önü sazlık. Fotoğrafların çekildiği yerden seslerimizin kaydedilmesi olanaksız hatta imkansız. Bildiğim konuşmalarımızın birebir gazetelerde yazılmış olması…”

“O konuşmaların dışında birçok özel konu da konuştuk. Ya gizlice sazlıkların içine gizlenilip dinlenilmiş ve kameralar kaydedilmiş ya da yine sazlıkların içinden kulak misafiri olup konuşmalar birebir gazeteler servis edilmiş.”

“Öyle bir lanse ediliyor ki sanki biz evimizin içinde terasımızda bağara çağara muhabbet ediyoruz. Zaten savcıdan istediğimiz bu konuşmaların nasıl kayıt altına alındığının da ortaya çıkarılması yönündeydi. Hadise de ‘kaydedilmiş’ dememden dolayı yanlış anlamış olabilir. Birine ‘yalancı’ sıfatı yakıştırmak bu kadar kolay olmamalı.”

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı