Müslüm Gürses’i Anlatan “Müslüm” Filminde Neler Oluyor?


Müslüm filmi 2018 senesinin belki de en çok beklenen filmlerinden birisiydi. Dün galası gerçekleştirilen filmde, gerçekten büyük dönüşler alındı. Müslüm filmi ne zaman çıkacak gibi soruların geldiği günümüzde, özellikle sinemaya dair organize edilen pek çok çalışmanın bu film konusunda büyük bir yere ulaştığını söylemek mümkün oluyor. Zira Timuçin Esen tarafından başrolu canlandırılan Müslüm Filmi için pek çok övgü dolu cümle ile karşılaşıyoruz. Film aslında hikaye olarak çok net. Müslüm Gürses’in hayatı ile ilgili olduğu için sürekli bir çözüm üzerinde duruluyor. Her şeyi kendi içinde hikayelendiriyor, organize ediyoruz bu sayede. Peki ama film içerik olarak nasıl?

Müslüm Filminde Ağladılar!

Pek çok oyuncu, filmden çok etkilendiğini yazmıştı sosyal medya üzerinden. Hayata olan duruşu, bakışı ve peşinden sürüklemiş olduğu kitleler ile gerçek bir sanat insanı olan Müslüm Gürses için, bu özgün sesin hakkını verdiğini söyleyebiliriz. Zira Müslüm babanın filmi de kendi şarkıları kadar özgün bir iş olmuş doğrusu.

Müslüm Filmi Fragmanı

Filmin ön satışı yapılmıştı sinemalar için. Eminiz ki izlemişsinizdir ama izlemeyenler için bir de Müslüm film fragmanı koyalım buraya.

 

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR