Netflix “Bir Aşk İki Hayat” filmini de mi vizyondayken bünyesine katacak?


“Bir Aşk İki Hayat” filmi bir haftadır vizyonlarda sinemaseverlerle buluşuyor. Başrollerini Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in paylaştığı Bir Aşk İki Hayat filminin de Organize İşler: Sazan Sarmalı gibi vizyondayken Netflix’te yayınlanacağı konuşulmaya başlamıştı. Bergüzar Korel gerçeği sinemaseverlere duyurdu!

Bir Aşk İki Hayat filmi 15 Şubat’ta vizyona girdi. Filmin başrollerini paylaşan Engin Akyürek ve Bergüzar Korel filmin galasında Eskişehir’de hayranlarıyla bir araya geldiler. Filme ve ünlü oyunculara yoğun ilgi dikkatlerden kaçmadı. Bu ilginin ardından Netflix’in bir sürpriz daha yapıp Bir Aşk İki Hayat filmini de vizyondayken bünyesine katabileceği akıllara gelmeye başladı.

Engin Akyürek galada film hakkında bazı açıklamalarda bulundu:

“Filmimiz bir haftadır gösterimde. Ankara ve İzmir’e gittik, buradan da Bursa’ya geçeceğiz. Güzel bir aşk filmi yaptık, filmden çıktıktan sonra hayatınıza dair çok şeyi düşüneceksiniz. İnşallah beğenirsiniz”

Bergüzar Korel ise akıllardaki Netflix’te yayınlanma şüphesine açıklık getirdi:

“Bir aşk filmi yaptık, sade, yalın hayat gibi bir film yapmaya çalıştık. Umarım hepiniz beğenirsiniz. Seyircimiz bizi yalnız bırakmıyor, filmimiz sadece sinema salonlarında oynuyor ve oynayacak. Onu da buradan söylemek istiyoruz. Filmimiz gösterimdeyken, bizi yalnız bırakmazsanız çok seviniriz”


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR