Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


nisan ayında doğanların 8 muhteşem özelliği

Her insanın karakteri, doğduğu ay ile şekillenerek oluşmaktadır. Yani bütün hepsi olmasa da bireyin çoğu özelliği çevresel faktörlerin dışında doğduğu aydan oluşum sağlar. Bugün nisan ayında doğanların 8 muhteşem özelliği için bir yazı yazdık. İster kendinizin ister arkadaşınızın burcundan ya da doğduğu aydan kaynaklanan karakter özelliklerini bu yazı ile analiz edebilirsiniz.

Nisan ayında doğanların 8 muhteşem özelliği adına yapacağımız analiz kişinin yükselen burcuna ve çevre etkilerine göre değişim gösterebilmektedir. Fakat genel çerçevede analiz tüm nisan ayında doğanlar için geçerlidir.

Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

Kararları Nettir

Ne olursa olsun, işin içinden çıkamayacak bir durumda bile olsalar net kararlar verirler. Kararsızlık onların çok fazla yaşadığı bir durum değildir. Bazen sabit fikirli gibi gözükseler bile her zaman kendilerini mutlu hissettikleri ve emin oldukları kararlar alırlar.

Mantıkları Ön Plandadır

Duyguları yerine mantıklarıyla düşünür ve mantıklarıyla hareket ederler. Ne olursa olsun hiçbir zaman terazilerinde duygu ağır gelmez. Ve bu yüzden çoğu zaman doğru fikirler doğrultusunda uygulamaya geçerler.

Hareketli ve Enerjiktir

Nisan ayında doğan bireyler genellikle enerjik ve hareketli yapıdadır. Bitmeyen pilleri sayesinde yerlerinde durmazlar. Gezmek, eğlenmek, gülmek ve ortamın rengini değiştirmek onların işidir.

Maceraperesttir

Macerayı çok sever ve her zaman adrenalin peşinde koşarlar. Cesur ve maceracı tavırları çoğu zaman dikkat çeker. İlgi alanları genellikle bu yöndedir. Mücadele etmeyi çok severler.

Arkadaş Canlısıdır

Nisan ayında doğan bireyler arkadaşlık kavramına çok değer verir. Arkadaş canlısı olan ve sır tutmayı bilen kişiliktedir.  Arkadaşlarının sorunlarını dinleyip onlara fikirler veren ve onları teselli ederek koruyan bir yapıları vardır.

Hafızaları Güçlüdür

Yaşadıklarını, yaşattıklarını ve görüp geçirdiklerini asla unutmazlar. Hafızaları çok derin ve kuvvetlidir. Yıllar geçse bile her şeyi hatırlayan yapılarıyla ya vefakar ya da kindar olabilirler. Bu karşılarında ne gördüklerine ve ne yaşadıklarına bağlıdır .

Keskin Fikirlidir

Düşündüklerinden ve ideolojilerinden onları caydırmak neredeyse imkansızdır. Doğru olduklarını düşündükleri her şeyi sonuna kadar savunur ve asla fikir değiştirmezler. Bu bakımdan düşündüklerine ve sahip olduklarına sadık ve inançlıdır.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR