Ofisin Modunu Yükseltmek İçin Çalışanların Kahvelerine LSD Katan Çalışan


İş yerinde soğuk rüzgarlar esmesi oldukça doğal. Erken kalkıp bir ofis odasına doluşan uykusuz ve asabi insanlar birbirlerinin suratını görmekten bıkabilir.

İş yerinde arkadaşlarının modunu yükseltmek için, kahvelerine LSD atan arkadaş. Bakalım neler yaşanmış.

 

Olay ABD’nin Missouri eyaletinde yaşanıyor.

Ofiste çalışanlardan ikisinin baş dönmesi ve halsizlik şikayetiyle hastaneye kaldırılması üzerine polis olayı araştırmaya karar vermiş. Araştırma sonucunda 19 yaşındaki çalışanın iş arkadaşlarının kahvelerine LSD kattığı fark edilmiş.

 

19 yaşındaki genç sorgu sırasında her şeyi itiraf etmiş

Sorgu başladıktan kısa bir süre sonra 19 yaşındaki çalışan, arkadaşlarının kahvelerine halüsinojen bir uyuşturucu olan LSD kattığını kabul etmiş. LSD’yi hastaneye kaldırılan iki arkadaşının su şişelerine ve bir arkadaşının da kahvesine eklemiş. Bütün bunların sebebi ise bu gencin iş arkadaşlarının negatif enerji yaydıklarını düşünmesi imiş. Enteresan.

 

Zanlının adı açıklanmamış fakat suçlamalar oldukça ağır

Adı bilinmeyen zanlı ikinci derece saldırı ve uyuşturucu bulundurma suçlarından yargılanıyor. Jefferson County savcısının açıklamasına göre henüz suçlamalarla ilgili bir işlem yapılmamış.

LSD Nedir?

LSD birçok farklı formda tüketilebiliyor. Habere konu olan 19 yaşındaki Enterprise çalışanı ise tatsız ve renksiz olan bir formunu kullanmış LSD’nin. Kolluk kuvvetleri de bu yüzden hiçbir şeyin anlaşılmadığını düşünüyor. Zavallı çalışanlar bu uyuşturucu tacizine maruz kalırken hiçbir şeyden şüphelenmemişler bile.

LSD kullanan kişi tamamıyla kendine özgü bir tecrübe yaşıyor. LSD kullanan kişinin ne yaşadığı ve uyuşturucuyu kullandığı takdirde ne gördüğü asla tahmin edilemiyor. Az kullanıldığı takdirde kanıtlanmış bir biyolojik hasarı olmasa da uzak durmakta kesinlikle fayda var.

Daha önceki yazılarımızda uyuşturucu ile mikrodoz yöntemiyle ve bu konu üzerine yapılan çeşitli araştırmalarla ilgili yazılarımız da olmuştu. Bu makalelerin linklerine bu yazının sonundaki kaynak kısmından erişebilirsiniz. Konumuza dönersek, 19 yaşındaki zanlının bu yöntemi uygulamak istemesinin bir sebebi de mikrodoz yöntemi olabilirmiş. Şimdi, şunu belirtmekte fayda var, mikrodoz yöntemi otoriteler tarafından izin verildiği takdirde ve psikolog, psikiyatrist ve de bir doktor eşliğinde yapılan kontrollü bir tedavi yöntemi. Yani öyle kafasına esen biri yaptığı zaman trajik sonuçlar doğurabiliyor.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR