Oğlak Burcu Aşk Hayatı İçinde Hangi Burçlarla Uyumludur?


oğlak burcu aşk hayatı

İnsanlar, yaşadıkları ilişkiler sırasında uyumlu ya da uyumsuz olabilirler. Bunun en büyük sebebi burçların karaktere yansıttığı özelliklerin her bireyde birbirine uymamasıdır. Bu yüzden bazı insanlar çok iyi anlaşırken bazıları asla bir arada barınamaz. Bu yazımızda sizlere oğlak burcu aşk hayatı içinde hangi burçlarla uyumludur, ondan bahsedeceğiz.

Oğlak burcu aşk hayatı içinde ; Başak, Terazi ve Balık’la iyi anlaşır. Aslan ile İkizler ise onların köşe bucak kaçtığı insanlardır.

OĞLAK-KOÇ

Hayat dersi verecek
Dünyaya geliş nedeni keşfetmek olan Koç’lar, belli ki bir Oğlak’la hiç karşılaşmamış. İşte onlara hayat dersi verecek biri ile karşılarında duruyor ve soğuk bir şekilde onu süzüyor. Önce bozguna uğradıklarını zanneden Koçlar için, yeni bir süreç başlıyor. Sonuç ortada, ‘Hem ağlarım, hem giderim…’

OĞLAK-BOĞA

Keyifle yaşayacaklar
İki mantıklı güç karşı karşıya. Barış yerine savaşı tercih ederler. Herkes kendi aklını beğenir. Maalesef pes etmeyi bilmezler. Yolun yarısını geçtikten sonra, savaş yerine aşkı tercih ederler. Artık, herkes birbirinin zaaflarını bilmektedirler. Yapacakları tek şey vardır: Aşklarını büyük bir keyifle yaşamak.

OĞLAK-İKİZLER

Kaçan kurtulur! 
Yaşamla dans eden İkizler, Oğlak’la bir türlü figür tutturamasa da, bu danstan vazgeçmez. İkizler onunla her şeyi denemeye hazırdır. Oğlak’ın fırtınalı İkizler’e liman olmaya hiç niyeti yoktur. Kendini ilk kurtaran İkizler, bu ilişkiden kaçacaktır.

OĞLAK-YENGEÇ

Uzun süreli bir aşk 
Yengeç’i sığınağından çıkarmak zordur. Mantığından çok duyguları ile yaşar. Fakat Oğlak’ın mantığına asla yetişemez. İkisinden birinin bu zıtlıkları kabullenmesi gerekir. Bunu da yapacak olan, Yengeç’tir. Oğlak,Yengeç’i korumak ister ve uzun sürecek bir ilişki başlar.

OĞLAK-ASLAN

Ortak noktaları yok 

Oğlak burcu aşk hayatı içinde Aslan burcu ile çok heyecanlı bir ilişki yaşayamaz. Bir araya gelmelerinin nedenlerini onlar da bilmez. Tek ortak noktaları, ikisinin de yönetici bir ruha sahip olmasıdır. Oğlak, çekingen yapısının ardında gizli yöneticilik ruhunu hep arka planda tutar. İkisi de gücü sevdikleri, için birliktelikleri uzun sürer. Zaman içinde üstünlük savaşları bu aşkı bitirir.

OĞLAK-BAŞAK

Kusursuz bir beraberlik 

Mükemmel bir ilişki. Hayatı beraber taşımaya ikisi de hazırdır. Bazen, akıl savaşı yapsalar da, üstünlük tutkuları yoktur. Paylaşacak o kadar çok şeyleri vardır ki, yapacaklarına bir ömür yetmez. Aralarındaki iletişim asla kopmaz. Zaten ikisi de dengeli ve soğuk bir aşkı, ihtiraslı bir yaşama tercih ederler.

  Makyaj Seçimlerine Göre Nasıl Bir Tarzın Var?

OĞLAK-TERAZİ

Denge ve uyum hakim 

Her şeyiyle dengeli bir beraberlik. Yaşamı en güzel şekilde paylaşmak onların elinde. Yaşama puslu bakmaktan yorulan Oğlak için Terazi, pırıl pırıl parlayan bir gökyüzüdür. Oğlak, yıllardır böyle bir aşkın özlemi içinde ellerini sevgiyle Terazi’ye uzatırken yaşam onlar için, o anda başlar. Kaliteli bir beraberlik.

OĞLAK-AKREP

Zorlukları severler 

Akrep’in yakıcı duyguları Oğlak’ın donmuş yüreğini bir anda ısıtır. İkisi de şaşkın fakat mutludur. Bu iki zıt tip, tüm yaşam güçlerini bu ilişkiye taşır. Geriye tek bir söz kalır: Ömür boyu mutlu olmaları. Yaşadıkları tek olumsuzluk, ikisinde de var olan yöneticilik ruhu. Birlikte olgunlaşacaklardır.

OĞLAK-YAY

Yay sıkılıp gidebilir 

Oğlak burcu aşk hayatı içinde Yay burcu ile karmaşık ama eğlenceli bir ilişki yaşayabilir.. Yay sosyal yapısını özel yaşamına da taşır. Yaşama iyimserlikle yaklaşan Yay’ın felsefesi Oğlak’ın hoşuna gider. Yay’daki enerji Oğlak’ın karamsarlığını yok eder. Fakat Yay, her ilişkisinde olduğu gibi yine sıkılacaktır.

OĞLAK-OĞLAK

Gelecekleri parlak 

Bu ilişkide her biri diğerinin hareketlerini anlayacaktır. İkisinin de gelecek kaygısı ile yaşamaları onları birbirlerine daha da yaklaştırır. Beraberce emin adımlarla yürürken herkes kendi adımından sorumludur. İdeallerini paylaşırken, birbirlerine destek de olurlar.

OĞLAK-KOVA

Yaşanması gerekiyor 

Kovalar’ın zorlu yapıları Oğlak için imkansız gibi bir şeydir. Kovalar’a karşı sabırlı davranmaya çalışırlar. Kova, ömür boyu kalabalıklar içinde bile yalnız kalmayı yeğler. Oğlaklarsa bu duyguyu anlayamaz. Yine de Kovalar’dan kopmayı başaramazlar. Çünkü aşk duygusunu onlara en iyi Kova hissettirir.

OĞLAK-BALIK

İkisi için de caziptir 

Balık’ın duygusal yapısı ve sığınma isteği başlangıçta Oğlak için bir çekicilik yaratır. Balık, güvensizliğini Oğlak sayesinde yener. Yaşamı tek başına yaşamaktan korkan Balık’lar, Oğlak’tan cesaret alarak güçlü olmaya çalışır. Yaşamı birlikte öğrenirler. Aralarında güzel, duygusal bir paylaşım oluştururlar.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR